HASAN AKCAN ŞAŞIRDI , ÇAMURA SAPLANDI !


Akyazı eski Belediye Başkanı Hasan Akcan sıkıntılarının vermiş olduğu bunalım yüzündenmi ? Bilinmez ancak büyük yanlışlıklar içeren açıklamada bulundu . Bu açıklama incelendiğinde ,Hasan Akcan, Bilal Soykan’a hem iftira atmış oldu , hem de hak etmediği hakaretleri yapmış oldu .
Akyazı gündemi 700,000 TL zimmetle çalkalandı . Bu bilgi Akyazı belediyesi meclis toplantısında, MHP Meclis üyesi Furkan Çakıroğlu’nun direk Hasan Akcan sözleri ile gündeme geldi . MHP Meclis üyesinin yaptığı açıklamayı , Bilal Soykan Belediye Başkanı olarak en gelleyemedi , engelleyemezdide . Ancak Hasan Akcan açıklamasında Bilal Soykan’ı suçladı . Konumun muhatabı aslında Furkan Çakıroğlu idi , fakat Hasan Akcan topu yanlış kullandı , top ağuta gitti.
Gerçekler günyüzünde dururken Hasan Akcan neden direk , Belediye Başkanı Bilal Soykan’ı hedef tahtasına koydu ? Bu soru Hasan Akcan şaşırdı , çamura saplandı! diye yorumlandı .
Kara yolları malzeme alımını Hasan Akcan kabul etmiş oldu , ancak çamura birilerini daha çekmeye çalıştı . Yazıda ben aldım malzeme kullandım, ancak bir tek ben almadımki diyerek suçu kabul etti, suçlu üretimine gittiği, görülen açıklamasında , Hasan Akcan’ın yersiz çıkışı ona büyük tepki olarak geri döndü .
Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın elinde bulunan tüm belgelerle basının karşısına çıkıp , açıklama yapması durumunda , eski belediye Başkanı Hasan Akcan ne yapacak ? Öğrendiğime göre Belediye Başkanı Bilal Soykan erdemli davranacak , basın açıklaması yapmayacak , yani Hasan Akcan’ın yanlış ve iftira denen açıklamalarını toplum vicdanına bırakacak , bence de iyi yapacak . Hasan Akcan okuduğunu anlarsa bu tür hatalı çıkışlar yapmayacak . Furkan Çakıroğlu’nun beyanatının hesabını Bilal Soykan neden versin ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir