HER TÜRK ASKER DOĞAR .

 

 

 

Dünya futbolŞampyonluk  turnuvasında , Türk Milli takımı , Arnavutluk Milli takımı ile Türkiye de karşı karşıya geldiler . Dengeli oyun sergileyen iki takım müsabakanın ilk yarısında golle tanışamadılar .

Dünya futbol turnuvası , şampyonluk mücadelesinde, Türk Milli takımı ve Arnavutluk milli takımın ikinci yarısında ise , Türk Milli takımı daha etkili oyun sergiledi. Türübünlerin muhteşem desteği , tezahuratlar, Suriyede savaşan ordumuza destek nidalarına dönüştü . Vatan bölünmez sloganları eşliğinde, Milli duygular kabardı , Türk Milli takım oyuncuları , ani kontrataklara başladı , kalemizde tehlikeli olmayı başaran Arnavutluk Milli takımı golle tenışamadı , 90 dk Cem’in muhteşem kafa golü ile Türkiye ayağa kalktı , sevinç çığlıkları türübünlerede yansıdı . Milli takım oyuncuları Albayrakla türübünlere ulaştı ,sevinci seyircilerle paylaştı .

Türk Milli takım oyuncuları asker selamı ile türübünleri selamladı . Oyuncuların asker duruşu , gözlerindeki şimşek , HER TÜRK ASKER DOĞAR dizelerinin ispatı oldu .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir