VATAN SANA CANIMIZ FEDA .

 

 

 

Akyazı Belediye meclis toplantısı , tarihi bir toplantıya daha ev sahipliği yaptı .

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan , Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem MHP İlçe Başkanı Ali Dertli , Belediye Başkan Yardımcıları , Mehmet Öztürk, Mehmet Çakmak , Ak Partili Meclis Üyeleri ve MHP’li meclis üyelerinin tam kadro katıldığı toplantıda, Özel Kalem müdürü ali Özer, Fen İşleri Müdürü Kerem Curoğlu ‘da vardı .

Akyazı Belediyesi meclisinin tarihi toplantısı öncesi meclis salonu ay yıldız Bayraklarla süslendi .Belediye sarayına büyük bir Türk Bayrağı asıldı . Caddeler Bayraklarla donatıldı .

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan Başkanlığında gerçekleşen tarihi buluşma , Suriye’de barış pınarı harakatı yürüten Türk ordusuna destek amaçlı bir basın toplantısı .

Türk ordusunun yanındayız , Devletimizin , Hükümetimizin sahibiyiz diyen Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan toplantı öncei konuşması ,duyguları kabarttı . Toplantı Saygı duruşu İstiklal marşının konuması ile Başladı .

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan tarihi toplantıya, Akyazı halkının hisseleri tercüman olarak yapacağı konuşmayı , ayakta yapması ve ayakta konuşmasını sonlandırması , toplantının Akyazı halkının ne kadar duyarlı ve saygılı olduğunun göstergesini , Akyazı Halkı adına konuşan Soykan’ın ayakta konuşması oldu .

Belediye Başkanı Bilal Soykan , Avrupa Birliği , Arap Birliği KKTC’nin dahi sahip çıkmadığı ordumuza, Hükümetimize biz sahibiz , diyerek gerekirse, harekatta askerimizle omuz omuza olmaya hazırız sözleri VATAN SANA CANIMIZ FEDA dedirten sözler oldu . Soykan’ın detaylı açıklaması alt kısım metninde .

Barış pınarı harakatına destek toplantısında , Akyazı belediye meclis toplantı salonunda, Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem de bir konuşma yaptı ,teşkilat olarak ordumuzun emrindeyiz , Başkomutanımızın yanındayız dedi.

Akyazı MHP İlçe Başkanı’da konuşmasında , TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR’u görmenin acısını yaşadığını belirterek , biz varız yeteriz sözleri ile MHP olarak barış pınarı harakatının destekçileri olduklarını belirtiler. Belediye meclis üyesi Abdurrahim Atmaca salonda kamuflaj montla oturması , dikkatlerden kaçmayan ama sessiz konuşan bir dil olarak görüldü .’

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir