BÜŞRA VE MERT’İN YÜZÜKLERİNİ , MEHMET SOYLU TAKTI .

 

 

 

Sakarya / Akyazı’lı ;İstanbul’a yerleşen Emine ve Davut Altıntaş çiftinin kızı , gazeteci Yaşar durmuş’un kuzeni Büşra Altıntaş’ın gönlünü kaptırdığı Mert Şendağ , Adanalı damat adayının söz ve nişan cemiyeti için , Adanalılar, ve Akyazı’lılar İstanbulda buluştu .

İstanbul / Şişli’de bulunan Akmerkez canterda geçekleşen cemiyette, Altıntaş ailesi müthiş misafirperverlik sergiledi , kuş sütü eksik denen çeşitli ev yapımı yiyecek, içecek ve tatlı çeşitleri ,  Adanalı Şendağ ailesini karşılamak üzere hazırlandı , self servis usülü ikramlar çok beğenilirken , salon hazırlığı ,oturma düzeni , nişan masası süslemesi taktir edilen tatlı görüntünün bire bir , gözden kaçmayan unsurları oldu .

Mert Şendağ’ın babasının Allahın emri ile kızınız Büşra Altıntaş’ı oğlumuza istiyoruz sözleri , Büşra’nın babası Davut’ un , hayırlı olsun kısa yanıtına , verdim Büşra’yı anlamı çıkınca alkış kıyamet koptu .

Saöz ve Nişan töreninin bir arada yapıldığı cemiyette, güzeller güzeli Büşra kahve ikramında bulundu , damat adayının kahvesi çok tuzluydu , dedirten güzel kare damat adayı Mert’in nişanlısı Büşra’nın elinden aldığı kahveyi içerken yüzünde oluşan çizgilerden anlaşıldı , gülüşmeler birbirini izledi . Kahveler sonrası , Nişan yüzüklerinin takılma törenine geçildi .

Büşra ve Mert’in , Altıntaş ve Şendağ ailelerinin bir ömür boyu dostluk kararları olan nişan yüzüklerini Mehmet Soylu taktı . Mehmet Soylu katılımcılara hitaben , çok güzel bir konuşma yaptı , makas kesmesin sözlerine , Mehmet Soylu espirili bir şekilde , makası bilettik çok güzel kesiyor diyerek , alkışlar eşliğinde gençleri bir birine , bir ömür boyu bağlayacak nişan yüzüklerini taktı . Genç çifti önce Mehmet Soylu ve eşi tebrik etti , Altıntaş ailesi, akrabaları , Şendağ ailesi ve akrabaları’da çocuklarının mutluluğunu paylaşmanın sevinci ile tebrik etmek için sıraya girdi. Allah bir ömür boyu mutlu eylesin .

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir