MARMARA 1. LİĞİNİN HAKKINI İSTİYORUZ .

 

 

 

Akyazı esnaf ve sanatkarlar odası Başkanı Emin üstün haklı serzenişte bulundu .

STk Başkanı Emin Üstün haklı talebini dile getirirken , %72 oy veren Akyazı’lıların büyümeden en çok payı alması gereken büyük ilçe olduğunu dile getirdi.

Büyümenin sivil atılımlarla olamayacağını , Devlet yatırımlarının Akyazı’ya yönlenmesinin gereğini dikkatleresunan Üstün , bu büyüme için Akyazı’nın fazlası var eksiği yok dedi.

Akyazı halkının büyüme talebini dillendirecek , takip edecek liderlerinin var olduğunu , bu liderlerin ise Belediye Başkanı Bilal Soykan ile , Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem olduğunu belirtti.

Sakarya’nın kuzey bölgesine yapılması planlanan , Şehr hastanesine itiraz eden Emin Üstün , Şehir Hastanesini otobanlar kuşağı olan Akyazı hak ediyor dedi.

Akyazı’ya büyümenin hizmeti verilecekse, Şehir Hastanesinin yapılması kaydı ile 100 dönüm , E% üzerinde arsa hazırlığı ,Belediye Başkanı Bilal Soykan tarafından yapılmalı, bürokrasi aşma mücadelesi Mesut Ekrem tarafından verilmeli . STK’lar olarak bizler Soykan ve Ekrem’e her türlü desteği vermeye hazırız diyen Üstün , Akyazı büyük düşünenlerin şehri olmak zorunda dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir