ALİ DERTLİ’YE NEDİYECEKSİNİZ ? ?

 

 

 

 

Akyazı’lı seçmenler, kaçak güreşmeyi , siyasileri bir birine düşürüp , kendi partilerine oy vermeyi tercih etmekte.  Bu tip seçmenler, kazan , kazan Akyazı yerine, kandır kandır Akyazı dedirtmeye başladı .

Genel ve yerel seçimlerde olsun , Akyazı Halkını hakem olarak gören siyasi parti temsilcileri , halkla buluşma çalışmalarına başladılarmı , Akyazı’lı seçmenler, ağzını burnunu yamultup seçimden seçime geliyorsunuz diyorlar. MHP İlçe Başkanı Ali Dertli ve MHP’li kurmaylar , seçimden seçime geliyorsunuz denmemesi için , Akyazı’nın tüm mahallelerinde, Halk ile buluşmalara devam ediyor . Bakalım Akyazı’lı burun , dudak kıvırmayı iyi bilen seçmenler , nasıl bir tavır alıp MHP’lilere davranış sergileyecek . Takip edip ilk seçimde bunuda tahlil edeceğim .Ali Dertli’nin seçim öncesi halk buluşmaları paylaşımı alt kısım .

 

73 mahalle ziyaretimiz kapsamında Sukenarı, Yenidoğan mahalle ziyaretlerimizden sonra, bu akşam 3.durağımız Osmanbey mahallemizdi.
Meclis üyelerimizin tam kadro ve yönetim kurulu üyelerimizin de değişmeli olarak katılım sağladığı mahalle ziyaretlerimiz esnasında, vatandaşlarımızla hasbihal edip, sohbet edip dertlerini dinleyip çaylarını içtik.
Misafirperverlik ve hoş sohbetlerinden dolayı Osmanbey mahalle Muhtarımız ve mahalle halkımıza teşekkür eder, saygılar sunarım.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir