SEDAŞ MUHALEFET OLSA .

 

 

 

Sakarya elektirik dağıtım A.Ş bir yıl üzerine abonelerinin çeşitli üretilmiş bahanelerle boğazına yapışmakta, hakısz olarak İnsanların kıt büçelerine elini uzatmakta.

Elektirik zamları Milleti yakarken, Sedaş’ın açma , kapama işlemleri , kasıtlı olarak yapılmadığı, abonelere , kasıtlı fatura tebliğine gidilmediği , ,muhtelif maddesi ile aboneden haksız elde ettiği kazanca rağmen, aboneleri , kasıtlı borçlu duruma düşürüp, faizli tahsilat amacı güttüğü görülmekte.

Sedaş’ın aboneleri , borcumuz yok , bize tebiliğ yapılmadı , faturalarımızı ödedik demelerine rağmen , ödemeler Sedaş’a değil , Sepaş’a yapıldı , bu gecikmeler bu sebeple açıklaması yapıldığı öğrenilmekte . Sedaş’a fatura ödemesi için gidenlere , Sepaş’a yönlendiren Sedaş yetkilileri , şimdi Sepaş’a ödeme yaptınız geçerli değil diyor . Sedaş çeşitli versiyonlarla halktan haksız para tahsiline gitmekten vaz geçmiyor . Sedaş’ın fatur ödeme sitemine el konularak Halkın haksız yeremi , rahatsız edildiği , haksız kazançmı yapıldığı araştırılmalı .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir