CUMHUR İTTİFAKINA BAĞLIYIZ, HALKLA BULUŞUYORUZ .

 

 

 

Akyazı MHP İlçe Başkanı Ali Dertli , MHP Meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri , mahalle, mahalle halk buluşmalarına devam etmekte.

İlçe Başkanı Ali Dertli , konuşmasında Cumhur İttifakı tarafı bir Parti olarak , ittifaka bağlıyız. Bu bağlılığımız, halkla buluşmamamız demek değil .

Akyazı yetmiş üç mahalle buluşmalarımız devam ediyor, halkın sıkıntıları dinleniyor . Cumhur İttifakı olarak yerel seçimlerde MHP olarak verilen sözlerin arkasındayız, verdiğimiz sözlerin takibini meclis üyelerimiz ile yapıyoruz. Halk şu derdim göz ardı edildi diyorsa, , Belediye Başkanı Bilal Soykan’a aktarıyoruz . Bizler muhalefet partisiyiz , ancak mutabık kaldığımız birlikteliğe zeval getirmiyor, getirilmesinede müsade etmiyoruz dedi.

Akyazı Kızılcıkorman mahallesinde sohpet edildi , sohpet Muhtar Mecid Kızıldağın eşiliğnde gerçekleşti , dertleşildi , sorunlar dinlendi . Kızılcıkorman mahalle sakinleri bizleri güler yüzü ile karşıladı diyen Dertli ,seçimden sonra değil , her daim halkın içindeyiz diyerek mesajını , Akyazı’lı seçmene verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir