HİZAYA GETİRDİLER .

 

 

 

Akyazı Belediyesi şirketi Ak Belde A.Ş bünyesinde hizmet veren aş evi self servis lokanta, kurtlu yemek fotoğrafları ile haber konusu oldu .

Ak Belde A.Ş’ den sorumlu Başkan yardımcısı , Mehmet öztürk’e temiz sayfayı kirlettirme tavsiye haberi akyazisesi.com haber sitesince yapıldı .

Olumsuz haberler Akyazı gündemine mal oldu , Mehmet Öztürk ve Ak Belde A.Ş genel müdürü Fevzi Bora aş evi self servis lokantasının kapısını ardına kadar basın mensuplarına açtı . Lokanta satış yerinde basın toplantısı düzenleyen Mehmet Öztürk , Genel Müdür Fevzi Bora, basın Halkla ilişkiler özel Kalem Müdürü Ali Özer, Engin Eroğlu basınla aynı masada haberler hakkında sohpette bulundular . Lokanta çalışanlarının boneli, beyaz önlüklü, temiz kıyafetleri ve satışa sunulan yemek hijyenliği  , mutfak ve erzak deposu , basın mensuplarına gezdirildi . Bu gezi , evet lokanta çalışanları hizaya getirildi dedirtti.

Ak Belde A. Ş Genel müdürü Fevzi Bora çıkan haberlerden üzüntülü olduğunu , ancak bir komplo söz konusu olabileceğini ima ederek , Akyazı ihtiyaç sahiplerine bu satış yerinden elde edilen gelir ile yemek yardımı yapmaya çalışıyoruz. Uygun fiatlarla ilçe de faaliyet yapan aynı iş yerlerinin rekabet etme ortamında tutarak halkın daha uygun yemek yemesinede vesile oluyoruz . Hiç olmaz demiyoruz ancak , haberlerden daha ziyade uyarılmayı arzu ediyoruz , hizmetlerin aksamaması için , halkımızın ihtiyaç sahiplerinin elini bırakmamak için bu müesseseyi hep birlikte sahiplenelim dedi.

Ak Belde A.Ş den sorumlu Başkan yardımcısı Mehmet Öztürk , gıda işi ile iştigal edenler bu tür ürünlerle zaman , zaman karşılaşıldığını bilirler, bizler bundan sonra daha titiz davranacağız, ayrıca, yemek servisi yaptığımız insanlarımız, yemekle ilgili sıkıntılı durumla karşılaştıklarında, direk bana veya bu lokantaya gelmeleri ,sıkıntıyı aktarmalarını istiyoruz, Halkımız en iyi hizmete layık diyen Öztürk , kusurumuz olmuştur, kusurlu göstermek isteyenlerinde varlığını basın mensupları bilmeli diyerek , gıda teknikeri gözetiminde hazırlıklar yapılıyor uyarısı sonrası , Akyazı’yı kurtlu yemek haberleri ile muhatap eden , gıda teknikeri bilgilendirmesi yapıldı . Basın mensupları gördükleri karşısında olumlu not verdi , temizlik hep böyle devam etmeli temennisinde bulundu .

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir