SAKARYA’DA ÇOK . .

 

 

 

Gelecek Partisi Seçim işleri Başkanı Ayhan Sefer Üstün , Sakarya’lı gazeteci Yaşar Durmuş’a açıklamalarda bulundu .

Gelecen Partisi seçim işleri Başkanı Ayhan Sefer Üstün , Türkiye’yi temsil edecek kadrolarla seçmenlerin karşısında olacağız . Halk kitlelerinin etnisitesinin tümünün barındığı Partimizde görülecek , hepsiyle Ülkeyi yönetmeye talip olacağız .

Parti olarak kuruluşumuzu gerçekleştirdik.Yaşanacak ilk seçime girme hakkı kazanacak çalışmalara başladık . İlk seçime parti olarak katılma kaygımız yok  . Seçime gire bilmek için %50 oranında illerde teşkilatlanma kuralını zorlanmadan aşacağız . Halkımız, parti tüzüğümüz yanında , parti plolitikalarımızıda öğrenecek , bu aşamalar teşkilatlanma başarısı ile taçlanacak .

Ayhan Sefer Üstün 01, Ocak , 2020 ile taşkilatlanma çalışmalarımız başlayacak , önce il başkanları ve İl yöneticileri ataması yapılacak . Bundan sonra ilçe teşkilatlanmaları başlayacak .

Ayhan Sefer Üstün , gazeteci Yaşar Durmuş’a , Sakarya’da il başkanı olacak çok değerli isimler var dedi . Bu açıklamayla , Sakarya’da Gelecek Partisi İl Başkanı olmak isteyen çok ismin var olduğu öğrenildi.

Sakarya İli il başkanı ataması sonrasında, İlçelerde İlçe Başkanı olacak isimler mevct yapılacak değerlendirme ile derhal ilçe Başkan atamaları gerçekleştirilecek . Adapazarı, Akyazı, Hendek, Karasu ve diğer ilçelerde çok sayıda ilçe Başkanı olmak isteyen değerli arkadaşlarımız var diyen Üstün ,teşkilatlanma süreci uzun sürmeyecek mesajı verdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir