AHMET DURMUŞ’A 10 ÜZERİNDEN 7 PUAN .

 

 

 

Akyazı’nın İlçeyi futbolda temsil kabiliyeti en yüksek ve en tecrübeli Marka takımı As Akyazı spor kulüp Başkanı Ahmet Durmuş , ilçede görev yapan tüm basın mensuplarını bir araya getirmeyi başardığı , kahvaltını basın toplantısı düzenledi.

As Akyazı spor kulüp Başkanı Ahmet Durmuş’un Nostalji tesislerinde gerçekleştirdiği basın toplantısına, Antrenör ,Fikret Karakaş , antrenör yardımcısı Kerem Durmuş, yönetim kurulu üyeleri Feyzi Bora, Ahmet Silahçı katıldı .

As Akyazı spor kulüp Başkanı Ahmet Durmuş , anlaşılır dile ve tane , tane denen cümlelerle başladığı konuşmasında, kulüp yöneticiliğinde şeffaflık örneği sergiledi. Kulübün gelir ve giderlerini açık , açık anlatan kulüp başkanı, kulübün hiç bir futbolcuya borcu yok dedi , tüm sezonu 220,000 TL’ye tamamlayacağız.  Bir önceki sene 400,000 TL masraf yaptık , eski Belediye Başkanı verdiği sözü tutmadı , zor anlar yaşadık , ancak bu zorlukları el ele aşmayı başardık diyen Durmuş , verdiği söze sadık olan , Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’a destekleri için teşekkür etti. Atacağımız adımı biliyoruz, bizler de elimizi cebimize atıyoruz, ancak bu ekonomik küçülmeye rağmen , geçen sene sonucun aynısını gerçekleştirmiş durumdayız. Takım hocamızın fedakarlığı bizleri bu duruma getirdi , kendisinede teşekkür ediyoruz .

As Akyazı spor olarak kendi geleceğimizi hazırlayan planını hayata geçirdik . İlk defa alt yapıya önem verdik . 100 spor sevdalısı,  9,14 yaş gurubu çocuklarımızın alt yapı hocalığını , gençlik spor ilçe müdürlüğü tarafından aylık ödemeleri yapılan kalifiye hocalar yapmakta. Bizler malzeme desteği vermekteyiz, bu gençler yetiştimi , As Akyazı spor oyuncu sorunu yaşamayacak , alt yapıda yetişen çocukların hocalarca kabiliyetlerine göre yönlendirilecek , futbolcu ise bize, güreşçi eğilimli ise güreş takımına hocalarca yönlendirilecek gençleri , kazanabilir ve topluma kazandırırsak kendimizi amacımıza ulaşmış sayacağız. As Akyazı spor playof oynasın istiyorum , As Akyazı spor bal ligine çıkmasını şuan masraflı buluyorum , tüm Akyazı hazır oldumu As Akyazı bal ligine çıkar, oradanda üçüncü lige ulaşır dedi. Bal ligine çıkmak değil , ancak playof oynamak istemesinin sebebini , As Akyazı’lı sporcular futbol denizinde, kendilerini gösterme fırsatı bulsunlar istiyorum . Bal ligine transfer olacak futbolcuları kulüp olarak masraf ettirmeden yeni bal ligi kulübüne vereceğiz diyen Durmuş , İlçe mahalle takımlarımızın , As Akyazı spordan bonservis bedeli istemesine tepki koydu . Akın spor takımı Kerim Dertli , As Akyazı spor’a bonservis bedel istemeden futbolcu verdi ve onlar şuan As Akyazı’nın yıldızları durumunda dedi. As Akyazı’da Akyazı’lı futbolcular olsun karşı değilim , ancak hep as akyazı’lı oldumu monotonluk oluşuyor, yanlış hareketler gerçekleşiyor , bizim çocuklarımızın örnek alacağı yabancı futbolcuların , kalite adına, rekabet adına alınmasını söyledi.  Kulüp Başkanı Durmuş spor camiası adına 10 , Ocak çalışan gazeteciler gününü erken kutladı , tüm basın mensuplarına, kaliteli kalem hediye etti, As Akyazı spor taraftarlarını trübünlerde bekliyoruz, onlar bizim için çok kıymetli .

As Akyazı spor Başkanı Ahmet Durmuş basın buluşması , basının tam destek açıklaması ile son buldu , As Akyazı spor , bal ligine veya üçüncü lige hazır olmadığı , az Akyazı’lı gençler takımda yer bulduğu için , Kulüp Başkanı Ahmet Durmuş’a akyazisesi.com haber sitesi olarak 10, üzerinden 7 puan verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir