YAKUP GÜNEY , TANIMADAN !

 

 

 

 

Akyazı Kaymakamı Yakup Güney, 2019 yılı için , İlçe ‘de yaşanan olaylar hakkında yorum yaptı .

Geçtiğimiz Yıl , Akyazı’da aman denecek bir olay yaşanmadı . İlçe merkez sakinlerinin bulunduğu kesimlerde hiç can sıkan olay olmadı . Merkes dışı mahallelerde ufak tefek denecek , kavgalı, yaralamalı, bir ölümlü olay dışında Akyazı’da kötü denecek bir yıl geçirmedik dedi.

Akyazı Kaymakamı Yakup Güney ilçedeki asayiş olaylarında , İl bazında Akyazı zannedildiği veya düşünüldüğü gibi birinci değil . Akyazı’ya ve Akyazı’lıya kötü demek ,hatadır . Ancak tanınmayan Akyazı halkı hakkında oluşan kanaat yanlıştır .

Akyazı’lılar sevecen , samimi kibar insanlardır, dostluklara kıymet veren Akyazı’lıları Ülkemize iyi tanıtmanın yolunu bulmak gerekiyor . Bu konu hakkında geliştirmeye çalıştığımız konumlar mevcut, hayata nasıl geçireceğimize karar vermedik , yakında iyi bilinen Akyazı için , manada büyük , maddede küçün adımlarımız olacak dedi. Akyazı’lılar hakkında tanımadan hükümcü olmak , doğru olmadığını yaşayarak görenlerdenim diyen Güney, ilçenin doğa güzellikleri gözler önüne serilmeli , diyerek sözlerini tamamladı .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir