YENİDEN REFAHLILAR BASINLA .

 

 

 

Akyazı YRP İlçe Başkanı Resul Kuşdil , yönetim kurulu üyesi Ayhan Arslan , akyazisesi.com haber sitesi editörü , Yaşar Durmuş’la bürosunda buluştu .

İlçe Başkanı Kuşdil ve Durmuş buluşması basın günü münasebeti ile gerçekleşti . YRP İlçe Başkanı Resul Kuşdil basın gününü kutlamak için , Yaşar Durmuş’u bürosunda ziyaret etti, hediyesini taktim etti. Buluşmada , Akyazı sorunları , muhalefetin yaşadığı sorunlar konuşuldu .

YRP İlçe Başkanı Resul Kuşdil , Allah için doğruyu söylemekten kaçınmayacağını belirtti. Sorunların varlığını anlatan Kuşdil , Belediye Başkanının bir yılını doldurmasını bekliyorum dedi. Bu süre tamamlandıktan sonra, Akyazı’lılara verilen sözlerin ne derece yerine getirildiğini takip sonucu elde edilen verileri , zamanı gelince basın aracılığı ile ve kendi paylaşımlarımızla halka duyuracağız dedi. Gazeteci Yaşar durmuş ise, ziyaretten memnun olduğunu belirtirken , doğru görüşlerin paylaşıla bilmesi için akyazisesi.com haber sitesi kapısı devamlı açık olacak sözü verdi. İçilen çaylar sonrası konuklar ayrıldı .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir