GURUR’LA İSTİKLAL MARŞI OKUDULAR .

 

 

 

Akyazı Belediyesinde , Mart ayı meclis toplantısı , toplantı salonunda, 10, dakikalık gecikme ile saat 14,10’da başladı . Meclis toplantı satının gecikmesi merak konusu oldu .

Mart ayı meclis toplantısında, gurur duyulacak tablo oluştu , hüzün ve ve onur bir arada yaşandı .

Suriye şehitlerinin anısına, bir dakikalık saygı duruşu sonrası Belediye Başkanı Bilal Soykan , Meclis üyeleri , daire müdürleri , belediye Başkan yardımcıları ve konuklar yüksek sesle okudukları İstiklal Marşı sonrası gündeme geçildi.

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan maddelerin görüşülmesinden önce bilgilendirme konuşması yaptı , kış ayları zorlukları ile mücadele edilerek , zor kış şartları yaşayan vatandaşlarımızın yanında olmaya çalıştık dedi. Yaz aylarına hazırlıklarımızın devam ettiğini belirten soykan , kilitli parke, yol genişletmeler, ağaç budama , lavra mücadelesi bilgileri verdiği konuşmasında, dört adet çöp aracı iller bankası kredisi ile KDV ödemeksizin , 1,484,475, 000 Tl ödenerek alındı , iki çöp arabası ise bakanlık hibesi ile alındı dedi. Bu alımla artık temizlik işlerini ihale ile dışarıya yaptırmayacağız, kendi işimizi kendimiz gereceğiz dedi.

Akyazı Belediyesi Mart ayı meclis toplantısında, altı madde görüşüldü , ilk iki madde meclis üyelerince kabul edildi , dört madde ise imar komisyonuna havale edildi. Meclis toplantısını BBP İlçe Başkanı Naim Yolcu izledi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir