SÖZÜNÜ TUTAN EKİPLE, AKYAZI’LILARIN KARŞISINDA OLACAĞIZ .

 

 

 

Akyazı , Ak Parti İlçe danışma toplantısı , düğün salonunda, çok sayıda partilinin , belediye meclis üyeleri, Mustafa Karahasan , Mustafa Birincioğlu, Belediye Başkan yardımcısı Mehmet Çakmak’ında katılımı ile gerçekleşti . Kahvaltılı danışma, canları yakan Suriye şehitleri için bir dakikalık saygı duruşu , okunan İstiklal Marşı sonrası başladı . İlk konuşmacı olarak İlçe kadın kolu Başkanı Oya Asan tarafından yapıldı .

Akyazı Ak Parti İlçe danışma toplantısında, doyurucu ve öz güvenli konuşması ile İlçe Başkanı Mesut Ekrem partililere hitap etti.

Mesut ekrem kurduğu cümlelerde, Belediye Başkanı Bilal Soykan’a güvendiğinin imasında bulundu . Atılan asfaltların devamı gelecek , söz verdiğimiz gibi , Akyazı beş yıl olmadan asfalt sorununu aşacak dedi. Söz verdik Fakültemizi açtık . Karacasu projesi ikinci etabı ile , hastane mahallesine ulaşacak . Civitler ve sanayi yan yolu olacak diyen, İlçe Başkanı Ekrem terminal için , eski askerlik şubesi yanıda olacak diyerek verdiğimz sözleri tutan ekip olacağız, gelecek seçimde o güven ile tekrar Akyazı’lıların karşısına çıkacağız dedi. Bu konuşması Soykan’a güven olarak algılandı .

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkma zamanı diye , partililere ,sahip çıkmanın yol haritasınıda çizdi. Akyazı olarak yeni kayıt harakatı başlatmalıyız, altı bin üye kayıt hedefine ulaşmalıyız dedi. Üç yüz kişilik devasa bir ekibiz diyen Mesut Ekrem altı bin hedfi ulaşılabilir bir hedeftir, sadece , Cumhurbaşkanımızın yanındayız mesajını vermek için bu hedefi yakalamak zorundayız diyerek güzel bir konuşma yaptı .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir