KAYGIM YOK .

 

 

 

Görüş sahibi bir birey olarak , sorumluluk gereği , fikirlerimi köşe yazılarımla, okurlarımla paylaşmaktayım .

Fikirlerimin doğru olduğunu iddia etmiş olmam , benim görüşlerimin kesin hüküm olduğu hükmünü taşımaz. yani herkes benim gibi düşünmek zorunda değil !

Eleştirildiğim, çok ağır eleştirildiğim görüşlerim oldu . Bu eleştirilerden ders çıkarma eğilimim çok defa olmuştur . Ancak bakıyorum eleştirilerimi, , eleştirenler geçen zaman sürecinde bana hak veren noktaya geliyorlar. . . Demekki İnsanlarımız, anlık ,hissi hareketler sergilerken , ani kararların , yanlışlığınıda görmekten geri durmuyorlar . .

Siyaset çok zaman manasız tartışmaların fitilini ateşler . Tartışmalar , seviyesinde ve sorumlu taraflar arasında oluyorsa çok güzel .

İlimizde , bir Engin Özkoç tartışması yaşanmakta. Bu tartışma mecrağından İl başkanları sayesinde çıkmamalı .

Bir İnsan anlık veya, hırslı olarak had dediğimiz çizgiyi aşmış olabilir . Bence CHP Milletvekili Özkoç haddini aşan uslüb sahibi durumuna düşmüştür ! !

Ak Parti Genel Başkanı , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın muhatabı , Partiler bazında genel başkanlardır . Onlara cevapları Genel Başkanlar vermekte . Hatta Genel Başkanlar dahi istemedikleri cümleleri bazen kurduklarında, anında yüzlerine yansıyan çeşke çizgileri görülmekte. Bu bakımdan , Engin Özkoç , Genel Başkan ceavaplaması gereken hususa girmekle hata yaptı . Kaygım yok, siyasi çıkışlar olduğunu biliyorum .

Kaygılanmak zaten gereksiz , Cumhurbaşkanı sahipsiz değil ki . Derhal Özkoç hakkında fezleke hazırlandı , süreç yürüyor. Derhal Savcı harekete geçti , adalet yerini bulacak .

Sakarya’da Ak Parti İl Başkanı gereken açıklamayı yaptı , Özkoç’u kınadı . Aynı şekilde Büyük şehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’de gereken refleksi gösterdi , kınamasını yaptı . CHP’nin kapısına guruplar yollamak , biz vatandaşları değişik düşünmeye etebilir . Kaygım yok ! Ancak yumurtalı , karşılıklı slogan ortamıda hiç doğru değil .Bu sinirlilik , yanlış adımları attırabilir , İl Başkanları , sinirleri gerilenleri geri çekmeli , mahallinde halkın bir birinin üzerine yürümesinin önünü almalı . Siyaset, Ankara’da devam ediyor , bizde kavgalı ortam yerine, halkın kararına bırakılacak , ortamı oluşturalım .Kaygım yok sizlerinde kaygısı olmasın . Bizler ve Vatandaşlar herşeyi görüyoruz, sandık zamanı kararımızı vereceğiz, Sizde bize güvenin , sağ duyulu olmaktan taviz vermeyin , haklı iken hakıs duruma ,gereksiz mağdur ortamları oluşturmaktan uzak durun . Dediğim gibi kaygılanmayın . Sakarya’lılar boş değil , sizlerin bir birinizi dövme ortamına düşmenizdende memnun olmayız bilesiniz , Kaygım , haklı iken haksız duruma düşmek tir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir