AKYAZI HÜSAMTTİN BAYRAKTAR ORTA OKULU KAZANDI .

 

 

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından yaptırılan TOBB Hüsamettin Bayraktar Ortaokulu tamamlandı.

Akyazı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şener Bayraktar , yapımı tamamlanan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Hüsamettin Bayraktar Ortaokulunda incelemelerde bulundu.

Bayraktar yaptığı açıklamada, 6 bin metrekare alan üzerine, 3 bin 850 metrekare kapalı alana sahip 2 kattan oluşan okul binasında, sınıfların haricinde özellikle engelli çocuklarımız için asansör, fen laboratuarı, görsel sanat atölyesi, kütüphane, müzik odası, beden eğitimi, toplantı ve kongre salonu, öğretmenler ile müdür ve müdür yardımcıları odalarının yapımının tamamlandığını kaydetti.

Okulda geçici kabul işlemine geçildiğini ifade eden Bayraktar; “1 Haziran 2020 tarihinde Milli Eğitim Müdürlüğü’ne devri gerçekleşecek. İlçemize kaliteli ve modern bir ortaokulun tamamlanmasında emeği geçen ve eğitime yapılan her yatırımın önemini vurgulayan, eğitime yapılan yatırımdan hiçbir zaman zarar edilmeyeceğini ifade eden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na ve TOBB Yönetim Kurulu Üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.” dedi.

Akyazı Ticaret Borsası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir