SAKARYA’LI DİKBAYIR MEVZİ KAYBETMEDİ .

 

 

Sakarya’lı seçmenlerin , Ülke siyasetine cesurlar hareketi olarak adlandırılan İyi Parti’den kazandırdığı  ve ilk defa Milletvekili olarak , Sakarya Halkının sorunlarının takibi için görevlendirip, TBMM’ye gönderdiği Ümit Dikbayır , Sakarya’lı seçmenleri mahçup etmediği gibi , Ülke gündemi hakkındaki parti görüşlerini aktarmak için ulusal TV lerdeki performansı ile de taktir etmekte.

Sakarya iyi Parti Genel Başkan yardımcılığı görevine ilk Milletvekili seçilmesi ile ,Genel Başkan Meral Akşener tarafından getirilen Ümit Dikbayır’ın bu başarısı , Genel Başkan taktiri olarak kabul edildi , Sakarya’lılarca hoş karşılandı .

İyi Parti Genel Başkanlık kongresinde genel merkez delegelerinden en çok oy alan üçüncü isim olma başarısı gösterip Gİk’e seçilerek giren Sakarya Milletvekili ve Genel Başkan yardımcısı Ümit dikbayır , bu sefer delegeden oy alarak Mali işlerden sorumlu genel Başkan yardımcılığı görevi tekrar kendisine tevdi edildi. Bu görevlendirme başarı oldu , bileğinin hakkı olarak görüldü , Ümit Dikbayır Sakarya’lıların beğendiği yeni siyasetçi olarak Mevzi kaybetmediğini ,aksine sevgi yumağı oluşturduğunu gösterdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir