BİLAL SOYKAN SÖZLERİ SIRALADI .

 

 

Akyazı Belediye’si ,Ekim ayı meclis toplantısı, nikah sarayında , Belediye başkanı Bilal Soykan Başkanlığında yapıldı . Meclis toplantısı öncesi Bilal Soykan Azerbaycan’a destek açıklamasında bulundu , eski belediye Başkanı yaşar yazıcı’yı andı rahmet diledi .

MHP Meclis üyesi Ergün Öztürk gündem dışı söz alarak , doğal gaz alamayan mahalleler için yaptıkları talebin yerine geldiği için Soykan’a teşekkür etti, Trizm adına safai önerdi , Ergün Öztürk’te MHP adına Azerbaycan’a destek açıklamasında bulundu , eski Belediye Başkanı yaşar Yazıcı’yı hizmetleri ile andı unutmayacağız, Rahmeti bol olsun dedi.

Belediye Meclis toplantısında Ak Parti’li meclis üyesi Abdurrahim Atmaca’da Azerbaycan’a destğimiz tam dedi, eski Belediye başkanı yaşar yazıcı’nın hizmetlerini unutmayacağız dedi ,Akyazı İmam Hatip lisesine yazıcı’nın isminin verilmesini , onun hatırlatması nedeniyle ,biz Akyazisesi.com haber sitesi olarak teklif ediyoruz.

Belediye meclisinde Soykan Safari ve yayla turizmi için hazırlıklarımız var, netleşince basın ve sizler duyacaksınız, terminal projesi ihale aşamasına geldi , hayvan barınağımız Çatalköprü mahallemizde tamamlandı , Ekrem Yüce Başkan açılışını yapacak dedi. Bu bilgilerle Soykan bir çırpıda sözlerini sıraladı , hizmetleri açıklamış oldı .

Akyazı belediyesi Meclis toplantısında yedi madde görüşüldü , ilk üç madee imar komisyonuna sevk edilirken , dört ve beşinci maddeler kabul edildi. Altı ve yedinci maddeler ise bütçe komisyonuna havale edildi.

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir