AKYAZI İÇİN KÖPRÜ DE BİRLEŞTİLER . .

 

 

 

Akyazı sorun çözme mücadelesi veren ilçe olarak yeni sorunla buluşmanın olmazlarını yaşamakta.

Üçüncü oto yol ile Akyazı otobanlar şehri hüviyetine bir yenisini ekleyen , ipek yolu tabir edilen ünvan kazandı ancak , sevinemeden sıkıntılarını hep birlikte yaşamaya başladı .

Akyazı dan geçen üçüncü otoyol için Vakıf mahallesinde kara yollarınca yapılan çapsız köprü , iyi Parti İlçe Başkanı Kerem Durmuş ve CHP İlçe Başkanı Mustafa İyiyazıcı ile Akyazı Belediye başkanı Bilal Soykan’ın bir araya gelmesine neden oldu . Köprü için bir araya gelen başkanlar, çok yüksek ve dar köprünün tehlikle saçtığında hem fikir oldular , sorunun çözümü için birlikte hareket etme kararı aldılar .

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan çapsız köprü sorununun farkında olduklarını , gerekli yazışmalarının kara yolları müdürlüğü ile yapıldığını söylerken , Akyazı’nın ortak sorununda muhalefet partileriyle aynı görüşte buluşmak , Akyazı için birliktelik oldu , bu buluşma güzel bir buluşma dedi.

Kerem Durmuş ve Mustafa İyiyazıcı ise buluşmada Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın tavırlarını övdüler , hem fikir olunabileceğini gördük , gösterdik diyerek , Soykan’a köprü konusunda her türlü desteğe hazır olduklarını belirttiler .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir