İYİ PARTİ , , ÜMİT ÖZDAĞ’I İHRAÇ EDECEK . .

 

 

 

İyi Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ’ın İstanbul İyi Parti İl başkanı Buğra kavuncu’nun Fetö’cü iddiası Ülke gündemine flaş haberlerle düştü .

Ulusal TV’lerin allı şanlı proflardan oluşan konukları günlerce , Fetö’cü mü Kavuncu konuşmaları ile proğram saatleri günleri doldurup taşırdı .

İyi Parti iki yetkili arasında patlak veren kaos ,Genel Başkan Meral Akşener ve yönetiminin alacağı kararlarla alevlenecek ve gündem belkide günlerce Özdağ ve Kavuncu’yu konuşmakla oluşacaktı .

İyi Parti genel Başkanı Meral Akşener bu kıriz karşısında tarafını il Başkanı Buğra Kavuncu’dan yana koyduğunu ima eden , Kavuncu mahkemeye müracat edecek açıklaması ile belli oldu .

Akyazısesi.com haber sitesi editörü Yaşar Durmuş , İyi Parti kurmayından ulaştığı bilgiye(kulis) göre , Ümit Özdağ İyi Parti’den ihraç edilecek , bu konu İyi Parti açısında kapanacak .

İyi Parti’den ihraç edilecek olan Ümit Özdağ ne yapacak , bağımsızmı kalacak ? başka partiyemi Geçecek ? , iyi Partili yetkilinin konuşmaları ,İyi Parti’liler Ümit Özdağ’ı bu açıklamaya iten nedenleri takip edin , Ümit Özdağ’ın bağlantısını bulursunuz sözleri, Ümit Özdağ’ın birilerin adamı olduğu sözler olarak düşündürdü! !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir