EXPO 2020 İLE SAKARYA DÜNYA KAPISINI ARALADI .

 

 

 

Dünyanın en prestijli organizasyonlarından biri olan ve ülkemizde ilk kez Cumhurbaşkanlığı himayesinde Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğini yaptığı, 23-25 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilmekte olan ve Sakarya’nın dünyaya tanıtımına çok büyük katkı sunacak yerli, yabancı birçok misafir ve sporcunun katılacağı 2020 Dünya Dağ Bisikleti Maraton Şampiyonası ile Ayçiçeği Bisiklet Vadisi yanındaki 28 bin m2 alanda kurulan Sakarya EXPO fuar alanın açılış programına Belediye Başkanımız Bilal SOYKAN Ak Parti İlçe Başkanımız Mesut EKREM ile birlikte katılım sağladı. İlçemizin tanıtımını yapmak üzere Fuar alanında Akyazı Belediyesi olarak açmış olduğumuz standımızı ziyaret eden misafirlerimizi ağırlayan Başkanımız Bilal SOYKAN misafirlerimizle sohbet ederek İlçemiz ve İlçemizde üretimi yapılan mahsuller hakkında bilgi aktardı. 25 Ekim 2020 ( Pazar Akşamı ) sona erecek olan organizasyon boyunca Sakarya EXPO fuar alanında ziyaretçilerimizi ağırlamaya devam edeceğiz.

Sakarya Büyük şehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce , kısa film festivali , kvaşak düzenlemeleri ile Sakarya’yı Dünya kentleri arasına hazırla mücadelesini verirken , büyük organizasyonlar ile dikkatleri çekmeye çalışıyor . Oteller doldu ,Sakarya artık bir hava alanı istiyor . Dünya kenti için bu şart .

Dünyaca ünlü firmaların İstanbulda EXPo fuar alanında ürünlerini halka tanıtımı artık Sakarya Halkınında göreceği ünlü marka tanıtım fuarları Sakaryada olacak .

Akyazı bu fuarda stant açtı , Akyazı organik gıda ürünleriyle en güçlü sıtant sahibi oldu .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir