LAF OLA ,BERİ GELE ! DEĞİLMİŞ . .

 

 

 

Akyazı seçimle iş başı yapanların taahhütlerine tok bir topluluk olmasına rağmen , sözün tutmayan ,ancaklı ve bahanelerle seçmenlerin karşısına çıkan adaylara alıştı , Belediye Başkan’nı Bilal Soykan ise şaşırttan söz erliği örneği sergilemeye devam ediyor .

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan terminal( orta garaj) görseli paylaştı, ancak akyazisesi.com haber sitesi bu , terminal görseline, resimlere Akyazı’lıların karnı tok haberi ile yanıt verdi, Laf ola, berigele dmek isteyerek orta garaj paylaşımını ciddiye almadı .

Bilal Soykan , ben kimseye benzemem dercesine ,orta garaj için hamlesini yaptı ,orta garaj yapımı için ihale yaptı . Bu adam akyazisesi.com haber sitesi editörü Yaşar Durmuş tarafından çok sıkı takip edildi, sözler tutulacakmı sorusunun cevabını arayan Durmuş ,Bilal Soykan tarafından yapılan ihaleye yapımcı firma girmedi bilgisinede şüphe ile yaklaştı , haberleştirmedi.

Akyazisesi.com haber sitesi olarak yapılan takip sonucu , Akyazı terminaline kavuşacak dedirten gelişmeyle karşılaştı , bu gerçek , laf ola beri gele ,değilmiş dedirtti. Yapılan izsürümü neticesinde , haber takipçiliği örneği akyazisesi.com tarafından gerçekleştirildi , Bilal Soykan terminal(orta garaj ) için ikinci ihaleyi yaptı , bu ihaleye yedi yapımcı firma girdi , bir firma çok düşük teklif vermesiyle saf dışı kaldı , ihaleyi alan firma 15, günlük zaman süreci incelemesi başladı , süreç tamamlanınca , Akyazı belediyesinden ihalenin kimin kazandğı ve şartları açıklayacağı duyumu, güzel gelişme olarak haberleştirilme hakkı kazandı . habercilik işlevi , sözünü tutma iradesi , Akyazı’nın kazanacağının ispatı .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir