EKREM YÜCE,SEBZE ZAM ATEŞİNİ SÖNDÜRECEK.

 

 

Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce,SAKARYA ekonomisinin büyümesi amacıyla tarıma yönelik yatırımları,aklı ermeyen ,küçük düşünce sahibi ,SAKARYA Ak Parti yetkililerince boş işlerle uğraşıyor Ekrem Başkan muhalefeti ile yıpratılmaya.Yıpratma mücadelesi verenlerin Ak Partili oluşu bir başka hengâme.Bu durum raporlaştırilip direk Cumhurbaşkanı RECEP Tayyip Erdoğan,a iletilmeli.

Türkiyedeki sebze,meyve fiaat artışının önlenememesi,Cumhurbaşkanı Erdoğan,ı zor duruma düşürmekte.

Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Akyazı,da,600 dönüm arazide, sıcak su imkânlı, topraksız tarım sera yatırımı,pahalı sebze meyva propagandalarını tarihe gömecek kapasitede.

Metropol İstanbulu besleyen Antalya mahsulü, kabzımallarca nakliye farkı,kış kuvvetli geçti,sel oldu,döviz fırladı bahaneleri ile yaptıkları zamlarla İstanbul ve marmara illerinde yaşam sıkıntısına sebep olmakta.

Akyazisesi.com haber sitesi olarak Yüce,’den edilen bilgide,yapılan topraksız serada,dönümde 40 t0n domates üretim imkanı,600 dönümlük seranın üretim kapasitesi hesaplandığında,milyarlık değil milyonluk nakliye imkanı göz önünde bulundurulduğunda,yaz,kış sebebinin ortadan kalktığı görülüp yaşandığında,İstanbul,lu kabzımal uygun fiat ve ulaşım imkanına kavuştuğunda,SAKARYA ve Ekrem Yüce sayesinde ucuz sebze ve meyveye kavuşacak,pazarcı tezgahları artık yangın denecek zam sarmalından kurtulunca tüm Marmara illere ucuzlukla tanışacak.

Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce bu potansiyeli,İstanbul basını vasıtalarıyla duyurmayı başarması gerekiyor,başarı tanıtımdan geçtiği unutulmaz ve hedef kitle yakalanırsa,Cumhurbaşkanı Erdoğan zam eleştirilerindende kurtulacak.

Ülkedeki zam furyasının ipini yaptığı yatırımla Ekrem Yüce koparacak. Bu büyüklüğü göremeyen Sakarya Ak Parti yetkilileri susarsa,başarı daha kolay gelecek, susmaz ise,Akyazisesi

Com olarak susmayan aleyhte propagandacı Ak Partililer deşifre edilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir