AKYAZI MÜFTÜSÜ İZZET ŞENER EMEKLİ OLDU.

 

 

İLÇE MÜFTÜMÜZ SAYIN İZZET ŞENER HOCAMIZ EMEKLİYE AYRILDI. EMEKLİYE AYRILAN İLÇE MÜFTÜMÜZ VEDA MESAJI YAYINLADI “Esselamu Aleyküm Ve Rahmetullahi Veberakatüh.
Saygı değer Akyazı’lılar;
İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinden ilçenize 5 Nisan 2017 yılında naklen atanarak başladığım müftülük görevim 16 Şubat 2021 tarihinde emekli olarak son buldu.
Akyazı’nın mert ve cömert halkına vermem gereken din ve Kur’an hizmetlerini layıkıyla ve yeterince veremediğim için mahçubum. Zira sizler daha çok hizmetlere layıktınız.
Akyazı’da müftülüğe bağlı olarak hizmet veren ilkokul öncesi kırk’a yakın 4-6 yaş Kur’an Kurslarımıza , ayrıca 200 kişilik yatılı öğrenci kapasiteli Bölge Yatılı İmam-ı Azam Ebu Hanife Kur’an Kursumuza, 150 kişilik kapasiteli 2021 yılı Yaz aylarında, inşaallah inşaatı tamamlanıp hizmete açılacak olan Kuzuluk Sultan Abdülkadir Kur’an Kursuna sahip çıkacağınızdan emin olarak ayrılırken, benden yana haklarımı helal edip, haklarınızı helal etmenizi talep eder, yeni göreve başlayacak olan Akyazı Müftümüze’de başarılar diler, saygılar sunarım”. dedi. Sakarya İl Müftümüz Sayın Hasan Başiş hocamız, Akyazı Kaymakam”ımız Sayın Yakup GÜNEY, Akyazı Belediye Başkanı Sayın Bilal Soykan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Recep ÖZDEMİR Bey ve Akyazı İlçe Müftülüğü olarak İlçe Müftüsü İzzet ŞENER hocamıza Akyazı’ya sunduğu hizmetleri anısına plaket ve hediye takdiminde bulundular.

Akyazı Müftülüğü olarak çok kıymetli hocamıza emeklilik hayatında sağlık, sıhhat ve afiyet içerinde bir ömür sürmesini cenabı Allah’tan niyaz ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir