SAKARYA ESNAF ODA BAŞKANLARI İTİRAZ EDİYOR.

 

 

Covid 19 Pandemisinden dolayı işletmeleri kapalı olan esnaf odası başkanları düzenledikleri basın toplantısı ile Sakarya’nın risk seviyesinin aşağıya düşmesine rağmen işyerlerinin halen kapalı olması ve kısıtlamaların devam etmesine bir anlam veremediklerini açıkladı.

İlgili oda başkanları: “Biz işyerleri kısıtlamaya tabi olan esnaflar olarak, risk seviyemizin aşağıya düşülmemesine ve halen işyerlerimizin kapalı olmasına bir anlam veremiyoruz. Buradan yetkililere sesleniyoruz. Sakarya’da vaka sayıları ve risk seviyesi düşmesine rağmen kısıtlamalar neden halen devam etmektedir.” dedi.

Düzenlenen toplantıya Sakarya Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Turhan Salihoğlu, Sakarya Lokantacılar Aşçılar Kofteciler ve Kebapçılar Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Serdar Gök, Sakarya Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Altay, Sakarya Otobüsçüler ve Servis Araçları Esnaf Odası Başkanı Cevat Demir, Sakarya Kitap Kırtasiye Büfe Gazete Bayileri Tekel Maddeleri Satıcıları Kantinciler Esnaf Odası Başkan Vekili Aytaç Koç.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir