OLMAZKİ DEDİM ! !

 

 

Cumhurbaşkanımız Sn, Recep Tayyip Erdoğan,ın genel Başkan seçildiği, Başkent gösterisini, olmazki diyerek izledim.

OLMAZKİ,lerim genel ve Sakarya,ya özel öngörülerim. .

SAKARYA top yekün mavi olma mücadelesi veriyor, ,

Vali Oktay Kaldırım çok ciddi tedbirler alıyor ; ;

SAKARYA VALİSİ, Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, İl Başkanı Yunus Tever, STK,lar, Ak Partili yöneticiler,severler,Cumhurbaşkanımız,Devletimiz ,korona ile mücadele dedi ,diyerek maske,mesafe, hijyen kuralına uymakta, tüm toplumu sağlığı için uymaya davet etmekte.

Esnaf işinden olmakta, açıklanan kurallara uymayanlara havada,kameralar ve kolluk güçlerinin baskınları ile ceza yagarken, Ak Parti kongresinde kuralsızlık sahneleri görmek olmazki dediklerimin başını çekmekte. !

Halkın yastık altı tasarrufunu istemek, ekonomi iyi demeye ters bir duruş oldu, ikinci olmazki benim açımda buydu.

SAKARYA bakımından ise Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile İl Başkanı Yunus Tever,ın yan yana bir kare resmin paylaşılmamış olduğunu görmek ,olmazki. .

SAKARYA Ak Parti Milletvekili Ali İhsan Yavuz tekrar seçildi, toplu kare diye bileceğim,tebrik görüntüsü, Milletvekilleri Çiğdem Atabek, Recep Uncuoğlu,Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve İl Başkanı Yunus Tever,ın bir arada resmi paylaşılmamış olması olmazki,nın en önemlisi. . !

Bu olmazki,lerim Artık kimse iki yüzlülük yapmasın, Sakarya,da yaşanacak büyük iç çekişmenin habercisi, olmazki yok , , artık olacakları hep birlikte yaşayacağımız gerçeği var ! ! !.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir