MESUT EKREM ARI GİBİ.

 

 

Akyazı Ak parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem Ramazan ayı münasebetiyle gün gün belirlenen program dahilinde mahalle ziyaretlerine devam ediyor.
İlçe Başkanımız Mesut Ekrem,İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurten Birincioğlu,Gençlik Kolları başkanı Oğuzhan Çolak ve yönetim kurululları üyeleri ile sırası ile Yuvalak,Düzyazı,Topağaç,Kumköprü,Osmanbey,Yahyalı,Kabakulak,Uzunçınar,Erdoğdu,Eskibedil,Yenidoğan,Sukenarı,Kızılcıkorman,Türkorman,Yeniorman,Gebeş,Çatalköprü,Bedilkadirbey,Bediltahirbey,Bedilkazancı,Çıldırlar,Akbalık,Buğdaylı,Kepekli,Batakköy,Salihiye ve Küçücek mahallelerini ziyaret ederek ,rahmet ve bereket ayında yüreklere dokunmaya devam ettiler.
İlçe başkanımız Mesut Ekrem ‘’Birlik ve dayanışmanın arttığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı mübarek Ramazan ayında hemşerilerimizle hasbihal ediyor, onlarla hem yüz yüze hem de dualarda buluşuyoruz. Onların yüzündeki tebessüm, ellerindeki sıcaklık, dillerindeki hayır duaları gücümüze güç katıyor. Rabbim birlik beraberliğimizi daimi eylesin. Rahmet ve bereket ayında yüreklere dokunmaya devam edeceğiz.” dedi.
#İnandığınYoldaYürü
#OnbirayınSultanıRamazan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir