JANDARMA,AKYAZI,,DA KİRLENMEYE GEÇİT VERMEDİ.

 

 

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube ekipleri ,İstihbarat şube ekipleri, Akyazı İlçe Jandarma Komutanlığı Asayiş Ekiplerinin sıksık yaptığı ortak yürüttüğü ve her seferinde başarı elde ettiği operasyonlar sonucunda uyuşturucu tacirlerine bir darbe daha indirmesinin mutluluğunu yaşıyoruz.

Yapılan operasyon sonucunda Düzyazı Mahallesi’nde bir şahsın evinde uyuşturucu madde bulundurduğu bilgisinin alınmasının ardından yapılan operasyon sonucu brüt 15 gram esrar, brüt 23 gram metamfetamin ve  202 adet captagon isimli uyuşturucu ve uyarıcı maddeler ele geçirildi.

İlçemizde gayemiz her bir Türk gencini bu illetten uzak tutmak, ticaretini yapanlara karşı savaşmaktır. Bu savaşda gençlerimizi kurtarmak için yapılan ve yapılacak olan tüm operasyonları desteklediğimizi belirtmek istiyoruz.

Akyazı İlçe Jandarma Komutanılığı nezdinde Sakarya İl Jandarma Komutanlığı KOM ekiplerine,İstihbarat Şube ekiplerine ve Uyuşturucu illetinde hassasiyet gösteren Akyazı Belediye Başkanı Sn. Bilal SOYKAN’a teşekkür ediyoruz. Akyazı İlçe Jandarma Komutanı ve Akyazı Belediye Başkanımızın gösterdiği hassasiyeti diğer kurumlardan ve herkesten beklediğimizi buradan duyurmakta fayda olduğuna inanıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir