YENİ DÜNYA,DA ŞAHİN KARAASLAN.

Yeni Dünya Vakfı; Genel Başkan
Mahmut Göksu’yu ağırladı…
Yeni Dünya Vakfı Sakarya Şubesi’nin düzenlediği ilk Yönetim Kurulu Toplantısı’na katılan, Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanı Mahmut Göksu; vakfın çalışmaları hakkında bilgi vererek; “Sakarya’nın vakfımız açısından çok zengin bir yönetime sahiptir. Yeni Başkanımız Şahin Karaaslan beyi tebrik ediyorum” dedi.
Yeni Dünya Vakfı Sakarya Şubesi’nin Osman Aydın ve Ali İnci’den sonra seçilen yeni Başkanı İşadamı Şahin Karaaslan; ilk yönetim kurulu toplantısını Ramada Sakarya Hotel’de gerçekleştirdi. Toplantıya; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ali İnci, Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanı Mahmut Göksu ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin de bulunduğu yaklaşık 40 önemli isim katıldı.
KARAASLAN: “Yeni bir Dünyada gençler görev alacak”
Toplantının açılış konuşmasını yapan Yeni Dünya Vakfı Sakarya Şube Başkanı Şahin Karaaslan; Sakarya’daki gençlere yönelik çalışmaları sürdürdüklerini ifade ederek; “Öncelikle baba dostumuz olan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce beye destekleri ve katkıları için teşekkür ediyorum. Yeni bir dünyada gençler ilmi, fikri, idealleri, hayalleri ve başarılarıyla görev alacak, şehrimize hizmetler sunacaktır. Yönetim kurulumuza gayretleri dolayısıyla teşekkür ediyorum. Bu vesileyle Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce beye Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanımız Sayın Mahmut Göksu beye ve kurucu başkanlarımız Osman Aydın beye ve Ali İnci beye şükranlarımı sunuyorum” dedi.
GÖKSU :“İnsan varsa; başarı vardır, sevgi vardır”
Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanı Mahmut Göksu ise konuşmasında; çalışmalarına hızlı başlayan vakfın Sakarya Şube Başkanı Şahin Karaaslan ve yönetimini tebrik ederek; “İnsan varsa; başarı vardır. İnsanın olduğu yerde sevgi vardır, bunlar olmasa başarı olmaz. Vakıf; rahmettir, merhamettir. Vakıf; geçmişle saygı, geleceğe teminattır. Yeni Dünya Vakfımız Gençlere sahip çıkmak, ufkunu açmak, okullara destek vermek, uluslararası ve kendi öğrencilerimize sahip çıkmak adına burs sağlamaktadır. Çünkü vakıf çalışmaları gönüllülük esasıyla yapılıyor. Yeni Dünya Vakfı olarak birlik ve beraberlik içerisinde faydalı işler içinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Biz; vakıf çalışmalarında derdi olanların yanında olmaya gayret gösteriyoruz. Vakfımızın kapısı herkese açıktır. Destek olan, omuz veren herkese şükranlarımı sunuyorum. Sakarya Şube Başkanımız Şahin Karaaslan ve yönetimine başarılar diliyorum. Yolumuz uzun, menzilimiz ağırdır” diye konuştu.
YÜCE: “İnsan bıraktığı izlerden ibarettir”
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, vakıfların öneminden bahsederek; “Öncelikle vakıf çalışmalarına emek veren, bu çatı altında sorumluluk üstlenen tüm kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. Ahirete irtihal edenlere Rabbim’den rahmet diliyorum. Hep ifade ettiğim bir husus var; İnsan bıraktığı izlerden ibarettir. Ne kadar iz bırakıyorsanız o sizsinizdir. Bizler de ne kadar iz bırakabilirsek karşılığını Rabbimizden alacağımıza inanıyorum. Gönüllülük esasıyla çalışan vakıflarımızın, STK’larımızın, derneklerimizin üstlendiği ulvi sorumluluğu memnuniyetle takip ediyor, yeni bir dünya için gayret gösteren, toplumumuza dokunan tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum” dedi.
İNCİ: “Her zaman başkanımız Şahin Karaaslan’ın yanındayız”
AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ali İnci; her zaman Yeni Dünya Vakfının yanında olduğunu dile getirerek; “Vites yükselterek, yolumuza devam ediyoruz. Biz başkanlık görevini devir etsek de, her zaman başkanımız Şahin Karaaslan ve yönetimin yanında olacağımı ifade ediyorum” dedi.
——– İletilen mesajın sonu ——–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir