AKYAZI İÇİN BİR ARADA OLACAĞIZ.

 

 

AKYAZI Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ve gazeteci Yaşar Durmuş buluşması,Akyazı,nın geleceğine yönelik fikir alış verişinin yapıldığı sohbet oldu.

Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ,KALKINAN ilçemizin atılım denecek yatırımlarının tamamlanması ve aksamaması için birlik içerisinde olacağız.

Milletvekillerimiz,Büyük Şehir Belediye Başkanımız,Il başkanımız ile Akyazı için bir olacağız,kısır çekişmeli ortamlara,Akyazı ilçe teşkilatı olarak müsade etmeyeceğiz.

Birlikte koordinasyon halinde Akyazı,nın öncelikli projelerini hayata geçireceğiz,yeni projelerle,Akyazı,lılar ,Sakarya,da parmakla gösterilen ilçe olduğumuzu yaşayarak görecek.

Bizler teşkilat olarak hizmetlerin yapıldığının farkındayız,gün yüzüne çıktığı zaman Başkanlarımız halkımızın karşısına göğsünü gererek çıkacak.

Ak Parti olarak,belediyemizle birlikte basınla aylık,ihtiyaç olduğu zaman her an buluşacağız,halkımızı basın aracılığı ile bilgilendirirken, göremediğimiz veya duymadığımız eksiklileride basından öğrenip, sorunlara derhal müdahale edeceğiz diyen Mesut Ekrem basın desteğini görmek istiyoruz dedi.

Gazeteci Yaşar Durmuş uzlaşma taraftarı bir İlçe Başkanına sahip olmak,Akyazı,lıların en büyük kazancı olduğunu düşündüğünü belirterek, hizmet mücadelesinde destek olacağını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir