ÇOCUKLAR İKİ GÜN DOYASIYA EYLENECEK.

 

 

AKYAZI BELEDİYESİ ÇOCUK ŞENLİĞİ 17 -18 TEMMUZ’DA BAŞLIYOR

Akyazı Belediyesi tarafından düzenlenen Çocuk Şenliği 17- 18 Temmuz Cumartesi ve Pazar günü gerçekleşecek.

Akyazı Gazi Süleyman paşa Camii önünden 17 Temmuz 2021 Cumartesi günü saat. 15:00’te yapılacak kortej ile Akyazı Atatürk stadına geçilerek saat. 16.00’da yapılacak açılış töreni ile 2 gün boyunca sürecek Çocuk Şenlikleri başlatılacak.

Akyazı Belediyesi tarafından organize edilen Çocuk şenlikleri Akyazı Stadında 17- 18 Temmuz Cumartesi ve Pazar günü olmak üzere toplamda 2 gün boyunca sürecek.  Çocuk Şenliklerinde birbirinden havalı oyuncaklar, oyun parkurları, bando ve kortej ekipleri, jonklör, sihirbaz, Buble Show, karnaval yiyecekleri,  panayır oyunları, yarışmalar ve eğlenceli sunumlarla harika bir öğleden sonrası çocukları bekliyor olacak.

Akyazı Belediyesi Çocuk Şenlikleri’nin açılışı 17 Temmuz Cumartesi saat 15.00’te yapılan kortej ve 16:00’da yapılacak açılış töreni ile Akyazı Atatürk stadında yapılacak. Saat 23.00’e kadar sürecek etkinlikler. Pazar günü saat 16.00’da yapılacak açılışla yeniden başlayacak ve gece 23.00’e kadar sürecek.  Saat 23.00’te yapılacak kapanışla Çocuk Şenliği son bulacak.

Etkinliklere katılım ücretsiz olup katılanlara çeşitli ikramlar ve sürpriz hediyeler verilecektir. Tüm halkımız çocuk şenliklerine davetlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir