ZEHRA,SİNAN,INA EL VERDİ.

Demir Aileleri; muhteşem bir düğünle buluştu

Demir Besi Çiftlikleri Yönetim Kurulu Başkanı Ali & Ayten Demir çiftinin, aile şirketinde Genel Müdür olan yakışıklı oğlu Sinan Demir ile Mehmet Zeki & Ferzi Demir çiftinin güzeller güzeli kızı Zehra Demir; Karakamış İnn Garden’da gerçekleşen ve yaklaşık 3 bin kişinin katıldığı aşiret düğünü ile evlendi.

Aynı zamanda Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanı ve Katlı Pazaryeri Alışveriş Merkezi Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demir’in de yeğeni olan Demir Besi Çiftlikleri Genel Müdürü Sinan Demir ile Zehra Demir çiftinin düğün cemiyetine; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Sakarya Sebze ve Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Muzaffer Kabacan, Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş, Adapazarı Karakamış Mahalle Muhtarı Mesut Arslan, Sakarya Antepliler Derneği Başkanı Mesut Çöplü, Sakarya Ağrılılar Dernek Başkanı Mehmet Berke, Bilim Adamları ve Mucitler Derneği Otomotiv Bilim Kurulu Başkanı İhsan Boya, LC Haber Ajansı Başkanı Levent Candan ile iş, sanat, siyaset, spor ve medya camiasından tanınan isimler katıldı.

Aslen Ağrılı olan düğüne katılan davetliler; çiçeği burnunda genç çift Zehra & Sinan Demir’i tebrik etmek ve takı takmak için adeta birbirleriyle yarışırken, cemiyete katılamayan davetliler ise yolladıkları çiçeklerle, düğün alanını adeta çiçek bahçesine çevirdi. Eksiksiz ikramların yapıldığı cemiyette ayrıca, davetliler çalan yöresel müzik eşliğinde genç çift ile birlikte doyasıya halay çekmeyi de ihmal etmedi. Davetlileri salona giriş ve çıkışında ise; damadın Amcaları; Maksut Demir, Ahmet Demir, İhsan Demir, Kasım Demir, Hüseyin Demir tarafından karşılanarak, uğurlandı. Damadım amcasının oğlu Mehmet Demir; cemiyetlerine katılım sağlayan başta belediye başkanları olmak üzere herkese teşekkür etti.
Haber/Levent Candan.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir