MUSTAFA İYİYAZICI;SUSMAYACAĞIZ. . !

Akyazı CHP İliçe Başkanı Mustafa İyiyazıcı ile,gazeteci Yaşar Durmuş buluştu.
Akyazı ve Sakarya,da duayen gazeteciler arasında yer alan Durmuş, İyiyazıcı bulşması,cok hareketli günler Sakarya,Akyazı,yı bekliyor mesajı içerdi.
CHP Akyazı İlçe Başkanı Mustafa İyiyazıcı,nın düsünceleri ve söylen üslubu,Akyazı ve Sakarya,da sert rüzgarlı siyasi ortamların oluşacağı.
Susmayacağız Akyazı halkı nerede yanlız kaldı,hizmet yerine köstek yediyse biz orada olacağız,haksızlığa uhrayanın elini bırakmayacağız.
Akyazı lisesi eski yerine neden yapılmıyor?
Akyazı lisesinin binası neden bir ilköğretim bahçesine yapılıyor?
Liseli delikanlılarla ilk okul öğrencilerini aynı bahçede buluşturmak hangi akıl ürünü?
Akyazı lisesi arsası ne olacak?
Mekez yeni köy okulu neden kahvehane yapıldı?
Chp.Akyazı ilçe Baskanı Mustafa İyiyazıcı bu soruların cevaplarını alana kadar,Akyazı lisesinin kendi yerine yapılanakadar susmayacaklarını söylerken,Akyazı lisesi arsasını okul yapılması şartı ile bağışladığını, bu ailenin arsaya başka bir tasarruf yapılması halinde,yürütmeyi durdurmak için idari mahkemeye gideceğini söyledi.
Mustafa İyiyazıcı,nın kesin tutumu,sahada,halkla iç içe olacağız açıklaması,erken seçim gündemli ve sert fikir tartışmalı günlerin artık başladığını gösterdi.
Gazeteci Yaşar Durmuş fikir tartışmalarının sonunda kazanan hep halk olmuştur diyerek ,Akyazı halkını yakın takibe davet etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir