AKYAZI,LI YAZARIN KİTAP”I REVAÇTA.

Gazeteci,Yazar ve İnter-Media Bruxelles Yayınları yönetmeni Yusuf Cinal,son iki kitabı,” Adresine Yazılar” ile ” Hakikatir Peşinde Bir Ömür Yusuf Cinal” kitaplarını, kitapsever dostları ile buluşturuyor.
Basım ve hazırlıkları Zinde Yayıncılık tarafından yapılan, editörlüğünü Portre Yazarı Fahri Tuna’nın üstlendiği, grafik ve tasarımının Mücahit Koğlu tarafından yapılan kitabın okumaları ise Ayşenur Gülsüm ile Hamdi Manastırlı tarafından gerçekleştirildi. Kapak fotoğrafı ise kameraman İdris Köse tarafından çekilen kitabın büyük bir bölümü İstanbul ve Sakarya’da okuyucusu ile buluşturuldu.
Kitap, halen www.kitapyurdu.com ve www.amazon.com websiteleri üzerinden satışa sunuluyor.
Kitap aynı zamanda yazar Yusuf Cinal’ın memleketi Akyazı’da, Bizim, Elif kırtasiye, Filiz gelinlik ile Üstün matbaasından da temin edile bilinir.
Adapazarı merkezde ise kitap Değişim Yayınları( Eski Postane sokak) ile Oktay Sarı Gazete satış noktası/Yenicami-Adapazarı adresinden temin edile bilinir.

BELÇİKA’DA KİTAP NASIL TEMİN EDİLECEK?
Cinal, “Adresine Yazılar ile Hakikatin Peşinde Bir Ömür Yusuf Cinal” kitaplarından az sayıda Türkiye’den getirdik. Arzu eden arkadaşlarımız bizden kitabı temin ede bilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir