AKYAZI ERDOĞAN’I BEKLİYOR ,GETİREBİLİRLERMİ ?


SAKARYA AK PARTİ İL BAŞKANI
YUNUS TEVER.


AKYAZI AK PARTİ İLÇE BAŞKANI
MESUT EKREM.

Akyazı AK PARTİ’NİN kalesi olmaktan öte bir halk topluluğudur.
Akyazı hapisten çıktıktan sonra vatandaş Erdoğan,ın gizli karargahı dır!
Akyazı geleceğin Başbakanı olacak olan Recep Tayyip Erdoğan,ı gizlilikle korunduğu, özenle takip edildiği yerdir.
Çok kez Erdoğan parti kurmadan dostlarıyla Akyazı,ya helikopterle gelip toplantılar yapmış,partileşme çalışmasını Akyazı,da yürüttüğü müstesna insanların bulundugü yer ismi AKYAZI,dır.
Akyazı,nın eski gazetecisi olarak ben bukadar sizlere bilgi vereyim,daha detaylı bilgi istiyorsanız,Milli görüşün yıllarca Akyazı belediye meclis üyeliğini yapmış olan Cemil Cinoğlu,na sorabilirsiniz! !
Akyazı Dünya liderini gizlemeyi başaran yer olduğu gibi,en yüksek oyla her seçim bağrında sevgiyle sakkadığı isim ise ,Sn Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğandır.
Akyazı Başbakan Mesut Yılmaz,ı ,Basbakan Tansu Çilleri,milli Görüşün Lideri Erbakan’ı,Türk Dünyası Lideri Alpaslan Türkes,Başbakan yardımcısı Devlet Bahçeli,CHP Genel Başkanı Kenal Kılıçdaroğlu,nu,BBP Genel Başkanı Mustafa Desteci’yi,DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan,ı misafir etmiş insan dostlarının bulunduğu topluluğun adı Akyazı dır.
Akyazı’lılar Akyazı,da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,ı beklemekte, çok sevdikleri Sn, Erdağanla kucaklaşmayı arzulamakta.
Bu bekleyiş Akyazı,lıların en büyük hakkı dır.
Bu büyük Buluşmayı Akyazı Ak Parti İlçe Başkanı gerçekleştirebilirmi?
Sanmıyorum! !
Ancak bilinsinki Akyazı,lıların darılmaması için bir miting Akyazı,da gerçekleşmeli,Sn Cumhurbaşkanı Akyazılım sizinleyim elimi bırakmayın ziyareti,yerinde olacak.Belkide Akyazı ilk ve son Cumhurbaşkanı ile buluşma gerçekleşirse olacak.
Bence Akyazı’lılara bu kucaklaşma çok görülmemeli,Akyazı Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem Akyazı,lıların bu özlemini gidermek için tüm gücüyle bastırmalı.
Yaparmı? Bekleyip göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir