SAKARYA AMATÖR,ANKARA’DA SOLUKLANDI.

ASKF BASIN BÜLTENİ…

Genel Başkan Ali Düşmez güven tazeledi, Yaşar Zımba tekrar yönetimde.

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu 18. Olağan Genel Kurulu 16 Ekim 2021 tarihinde Ankara’da JW Marriott Hotel’de yapıldı.
Genel Kurulda Divan Başkanlığını Spor Hizmetleri Genel Müdürü ve TFF Başkan Vekili Mehmet BAYKAN, Divan Başkan Yardımcılığını Cafer GEYİK, Yazman üyeliklerini Meral TAŞPINAR ve Hakkı EKŞİOĞLU yaptı.

Ali DÜŞMEZ genel kurulda yaptığı açılış konuşmasında, Konfederasyonun 4 yıllık süre içinde yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Konfederasyonun Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu, Bakanlık bünyesindeki spor federasyonları ve spor taban birlikleri ile ilişkileri konusunda bilgi veren DÜŞMEZ, yeni dönemde amatör sporlara yapacakları katkılar hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

662 delegenin katılımı ile yapılan Genel Kurulda oy kullanan delegelerin tamamının oyunu alan Ali DÜŞMEZ Başkanlığında yeni kurullar oluştu.

Önceki dönemde yönetimde ve İcra kurulunda olan Sakarya ASKF Başkamı Yaşar Zımba yeni dönemdede TASKK başkanı seçilen Ali Düşmez’in listesinde yer buldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir