SERT KONUŞTU, , 15 TEMMUZ NÖBETİNİ BOŞUNAMI TUTTUK DEDİ. . !


Akyazı Ak Parti Ilce divan toplantısı yıllar sonra’eskiden olduğu gibi basına açık yapıldı.
Ak Parti İlçe divan toplantısına damgasını’ yaptığı sert ve adrese teslim mesajı ile’ ilçe Başkanı Mesut Ekrem yaptı.
Ilce Baskani Mesut Ekrem tecrübeli politikacıları cebinden çıkaran doğaçlama konuşması’etkili ve tok ses tonu yer dinleyenleri heyecanlandırdi’alkışları koparan partililer oturdukları yerden Allah Razı olsun Başkan diye bağırdı.
Mesut Ekrem salondan alkışlı konuşmasını genel siyaset konuşurken aldı.
Genel konulara değinen Ekrem önünde yazıli metne dayalı konuşmadı’içinden ne geldiyese dilinden o döküldü’ancak güzel bir doğâclama konuşması Ekrem’e tam not aldırdı.
Konuşmasında Mesut Ekrem millet ettifakını yerden yere vurdu’karşılastırmalı cümleleri tamamlayıcı olunca salonďa oturanlarda kıpırdanmalar oldu.
Sanki seçimi kazanacaklarmış diyerek Millet ittifakı liderlerinin 180 derece dönüş politikaları açıkladığını’ buna karşılik bizler Millet ittifakını oluşturan partilerin asıl niyetlerini biliyoruz’onların niyetlerine ulaşmalarına engel olacağız’Akyazı’da yaşanacak seçimde oy oranını arttırmak için artık sokakta olacagız. Bu konuşma ile Mesut Ekrem tum partililere uyumak yasak demiş oldu.
Millet ittifakı’Cumhurbaşkanimız’Genel Başkanımız Sn-Recep Tayyip Erdoğan’ınSuriyede’Irakta’Lıbyada’Karabağda kazanımlarını terkmi edeceksiniz’Suriyede ve diğer Ülkelerde görevde olan Askerlerimizi yanlızmı birakacaksınız sorusu sorduktan sonra’ bu kadar kazanımları terk edecek isek’15 Temmuz nöbetlerini boşuna tutmadık diyen Ekrem kararlılıklarinın boyutunu bu mesajla verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir