BİLAL SOYKAN BÖYLE KONUŞMAZDI ! ! .

Akyazı Belediyesi kasım ayı meclis toplantısı Belediye Başkanı Bilal Soykan,ın Soykan böyle konuşmazdı dedirten konuşmasına sahne oldu.
Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan,ın sitem dolu konuşmasını basın hayretler içerisinde dinledi.
Bu kadar sitemli konuşmaya Soykan,nı hangi yaşadıkları itti ? ?
Akyazı Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısında MHP meclis üyesi Ergün Öztürk,ün gündem dısı konuşmasında ,Akyazı ,Ormanköy şehir giriş hattı, şehire yakışacak duble yol,ışıl ışıl bir cadde,yayayolu ile güzel bir görünüm,birde Akyazı ya hoşgeldin levha yapılmalı talebi,Soykan,ın sitem dolu konuşmasına neden oldu.
Bilal Soykan cevap konuşmasında basının dikkat etmesini istiyorum cümleleri peşinden ,borç batağından çıktık,borçsuz belediye hesabım yok tabiki hizmet için borç yapacağım demesi,Soykan ben çalışıyorum ancak ne partim, ne meclis üyelerim benim çalışmalarımı halka yeterince anlatmıyor manasına neden olduğu gibi,basin dikkat etsin cümlesi kimse anlatmıyor bari siz yazın halk öğrensin demek oldu.
MHP meclis Üyesi Ergün Öztürk,ün Ormanköy hattı talebine ise Soykan, Ekrem Yüce yapmıyor,burda konuştüğun gibi BBM uyesisin Ekrem Başkanin huzurundada konuş sözleri,Ergün Öztürk,ü şaşırttı,Öztürk oturduğu yerden ,sen öyle diyorsan Bbm toplantısinda konuşurum yanıtını Başkan Soykana cevap oldu.
Akyazı Belediyesi MHP meclis üyesi Ergün Öztürk,,ün ,pazartesi günü yapılacak Bbm meclis toplantısında konuşacağı öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir