DURMUN VAHİMETİNİ, ALİ İHSAN YAVUZ FARK ETMİYOR.

CHP’Lİ KELEŞ’TEN AKP’Lİ YAVUZ’A YANIT
YAVUZ, ENERJİNİSİNİ SAHİPSİZ SAKARYA İÇİN HARCAMALI
AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, CHP Lideri Kemal Kılıçdaoğlu’nun TBMM’deki bütçe görüşmeleri sırasında yaptığı el hareketine tepki gösterdi.
CHP Lideri Kılıçdaoğlu, TBMM’deki bütçe görüşmeleri sırasında döviz kurlarının yükselmesiyle birlikte halkın ve devletin borç yükünün arttığını anlatırken durumun ne kadar vahim olduğunu göstermek için el hareketi yaptı. AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz da partisinin Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Kılıçdaroğlu hakkındaki eleştirisini alıntılayarak; Mencius’un “Bir kimse yaptığı yanlışlıktan bir kere utanmadı ise, bir daha utanacak sebep bulamaz.” ve St. Augustus’un “Utanmamak kadar, utanç verici bir şey yoktur.” ifadeleriyle tepki gösterdi.
“MİLLETE KÜFÜR EDENLERE SES ÇIKARMAYANLAR…!”
AKP’li Yavuz’a yanıt ise CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş’ten geldi. Başkan Keleş AKP’li Yavuz’a ve CHP liderine yönelik tepkilere şu sözlerle yanıt verdi: “Bugüne kadar millete küfür eden Cengiz’e, Kuran ayetleriyle dalga geçen Egemen Bağış’a, ülkeyi soyup soğana çeviren beşli çeteye, tarikat yurtlarındaki istismar, taciz ve tecavüzlere göz yuman, ses çıkarmayan partinin mensupları genel başkanımıza yönelik saldırıya geçmiş vaziyetteler.”
“GENEL BAŞKANIMIZA DİL UZATAMAZLAR”
“‘Bu ülkede her şey olabilirsin ama rezil olamazsın’ sözünün partileşmiş hali, vücut bulmuş hali AKP’dir. Attıkları her adımla sarf ettikleri her sözle hareketin en büyüğünü bu millete yapan AKP’liler, genel başkanımıza dil uzatamaz. Hele ki milli iradenin gaspı üzerinden ‘hiçbir şey olmasa bile bir şeyler oldu’ diyerek zırvalayan AKP’nin genel başkan yardımcısı ve sahipsiz Sakarya’nın milletvekili Ali İhsan Yavuz hiç dil uzatamaz!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir