ÇOK KONUŞULACAK ! ! .

Duyumlarım var . .
Bu duyumlarım, bende çok önem arz etmekte. . .
Tabi olarak duyumlarımı kaleme alıp siz takipçilerime aktaracağım.
Duyumlarımı sizler öğrendikten sonra,Akyazı’da çok konuşulacak,Akyazı,nın bir numaralı gündemi ,siz takipçilerme aktaracağım duyumlarım olacak. .
Öyleki Sakarya siyaseti dahi bu satırlardan ,Akyazı siyasi belirleyicilerin kim veya kimler olduğunuda örenecekler.
Her daim ,Akyazı ,Sakarya siyasi yönünü etkilemiş ve bir çok zaman diliminde yön vermiştir.
Akyazı,lıların ferasetimi dir, ön görüsümüdür bilemiyorum,ancak bir değişim yaşanma zamanı geldimi,Akyazı siyaseti bir önder gündeme sürdü,bu değişiklik yaşandı.
Akyazı, belediye Baskanı, değişim zamanimı geldi bilemiyorum, ancak Akyazı,lılar kenar köşe, belediye seçimlerinde ,önder olarak isim telafuzuna başladı.
Telefus edilen isim,Akyazı,da seçimlerin yönünü değiştirecek isim olması,bana bu satırları yazdırdı.
Duyumlarımın muhatabı, değildir benim bilgi kaynağım, , dediğim gibi dost sohbetlerinden edindiğim bilgi dir,size aktaracagım husus. .
Duyumlara, kulis bilgiside denmekte .
Kulis bilgileri ilerleyen ay veya yıl sonra karşımıza doğru duyum konumu ile çıkıyor.
Kulis bilgim doğrudur demiyorum. .
Bilgimi teyit ettirmemde şuan söz konusu değil, bilgimin doğruluğu zaman icerisinde gizledir.
Akyazı bu günden belediye Baskan adayı konuşmaya başlamışsa, çok etkili bir belediye başkanlık seçim dönemi,Akyazı ve Sakarya,yı bekliyor demek tir. . !
Kulağıma üflenen bilgi şudur. . .
Akyazı,da belediye başkan adayı Ünal Gündüz olmalıdır.
Bu isim evet ben belediye veya milletvekili adayıyım der ve Akyazı,lıların huzuruna çıkarsa,tahminlerin üzerinde ,Akyazı,lılardan destek görür.
Ben bu gerçeği bu günden görüyorum.
Ancak bilinki ben ,Ünal Gündüz,den hiç birşey duymadım .
Yine bilinki ben sadece vatandaştan duyduklarımı siz kıymetli takipçilerimle paylaşıyorum.
Bakın ben bu ismi duyduğumda,Sakarya mimarlar şubesi eski Baskanı Sami Kafadar,a gittim,Ünal Gündüz,ün ismi Belediye başkanlığında ve Milletvekili adaylığında duyuyorum, eğer gerçekten Ünal Gündüz adayım derse ne düşünürsün sohbeti yaptım,Akyazı,kiymetli mimarı Sami Kafadar, öyle bir isimden bahsediyorsun ki,hiç düşünmeden,sorgulamadan ,Ünal kardeşimin yanında yerimi alır,partisinede bakmam dedi. . !
Yine Unal Gündüz gündemini,Akyazı İyi Parti Belediye Başkan adayı Adem Güner’le,yorumlayan sohbette bulundum. .
Millet ittifakı,nın Akyazı belediye Baskan adaylığı sorumluluğunu üstlenmiş olan Adem Güner,Ünal Gündüz ismi,Millet ittifakına yakışacak bilgili,dürüst diyebileceğim kişilik tir. .
Ben Adem Güner olarak ,Ünal Gündüz Akyazı belediye Baskan adayı olursa,onun yardımcılığını seve seve üstlenirim, eğer Ünal Gündüz İyi Parti Sakarya Milletvekili adayı olursa, onun danışmanlığını da yaparım , ,bu kadar Akyazı ve Sakarya siyasetine yakışacak isim olmaz dedi.
Evet bende bu günden söylüyorum,Ünal Gündüz aday olarak ,Akyazı,lıların karşısına çıkması halinde değişim yaşanırsa şaşmam, bukadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir