İSHAK SARI KAVGANIN TARAFI OLDU.


Karasu Belediye Başkanı Ishak Sarı,ilçe,ye hizmet etmek yerine esnaf ve sanatkarlar odası Başkanı Cihan Emre ile kavgayı seçti.
Karasu’da uzun zamandır gazetecilik yapan ve birçok ulusal kuruma da haber servis eden Cihan Emre, son seçimde Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına seçilmiş ve ziyaretlerine başlamıştı. Sosyal medya üzerinden oluşturduğu sayfasında haber paylaşımları yapan ve büyük bir takipçi kitlesi olan Cihan Emre’nin Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ile ilgili paylaştığı haberde; ‘Başkanım sahaya çıkmasanız da makama gelen esnafınıza kapıyı açın’ paylaşımına Başkan İshak Sarı’dan tepki geldi.

KENDİNE GEL!”

Son seçimde Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Karasu’nun tanınmış gazetecilerinden Cihan Emre’nin sosyal medya üzerinden ilçe haberlerini hazırlayarak servis ettiği sayfasındaki bir habere yorum yapan AK Partili Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Cihan Emre’yi hedef alarak ağır cümleler kurdu. Cihan Emre’yi gazeteci kimliğini kullanarak olayları suiistimal etmekle suçlayan Belediye Başkanı İshak Sarı, “Esnaf odası başkanı seçildin, belediye başkanı değil, ilk günden bütün rolleri birbirine karıştırdın. Kendine gel” ifadelerini kullandı.

İŞTE SARI’NIN YORUMU!

Haberin altına yorum yapan Belediye Başkanı İshak Sarı, “Terbiyesizliğin lüzumu yok. Belediyenin kapısı herkese açık ve herkesle muhataplığımız var. Esnaf odası başkanı seçilen adam esnaf odası başkanlığı yapsın. Gazateci gibi davranarak bu kimliği de kullanıp suistimal ederek ve konuşmalarımı çarpıtarak algı peşinde koşmasın. Esnafı caddenin ortasına toplayıp belediyenin sorumluluğundaki projeleri inceleyerek show la milleti belediyeye karşı kışkırtmasın. Esnaf odası seçildin Belediye başkanı değil. İlk günden bütün rolleri birbirine karıştırdın kendine gel” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir