AKYAZI’DA 19 MAYIS EGEMENLIĶ COŞKUSU YAŞANDI.


19 Mayıs Akyazı’da coşkuyla kutlandı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Akyazı’da coşku ile kutlandı. Kutlama programına katılan Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ 19 Mayıs’ta başlayan bağımsızlık hareketinin 103. yılına ulaşmanın gururuyla, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mız kutlu olsun” dedi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Akyazı’da coşku ile kutlandı. Kutlama programları Akyazı Tören Alanı’nda gerçekleştirilen çelenk sunma programı ile başladı. Akyazı Kaymakamı Yakup Güney, Belediye Başkanı Bilal Soykan, Cumhuriyet Başsavcısı Ufuk Turan, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Fehmi Talay, İlçe Jandarma Komutanı Semih Gümüşbaş, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem, MHP İlçe Başkanı Soyhan Sofuoğlu, BBP İlçe Başkanı Naim Yolcu, Gaziler ve ilçe protokolünün katıldığı törende Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Adem Altun’un Atatürk anıtına çelenk sundu. Tören saygı durusu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından son buldu. Kutlama programları Atatürk Spor Salonu’ndaki sportif gösteriler ile devam etti.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayan Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Tarihe geçen bu günü Türk gençliğine armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını minnetle yâd ediyoruz. 19 Mayıs’ta başlayan bağımsızlık hareketinin 103. yılına ulaşmanın gururuyla, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mız kutlu olsun!” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir