YAŞAR ZIMBA,SAKARYA’DA AMATÖR SPOR BAŞARILI.

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba ve Yönetim Kurulu üyeleri, kısa süre önce göreve atanan Gençlik Spor İl Müdürü Nevzat İnanç’ı misafir etti. Sakarya’nın son yıllarda amatör sporlarda büyük bir atılım gerçekleştirdiğini söyleyen Başkan Zımba, İnanç’a yeni görevinde başarılar dileyerek başladığı sözlerine şu şekilde devam etti. Seçildiğimiz dönemden bu zamana kadar sıkıntılı dönemler de geçirdik. En zor dönem ise, bizler için Pandemi dönemi oldu.

Sporu tabana yaymak için önemli çalışmalar yapıyoruz. Bizi, sadece Futbol’a bakan federasyon olarak görüyorlar. Aslında Tüm amatörlere hizmet etmek için varız. Tabi ki olanaklarımız doğrultusunda.

Bundan önceki il müdürlerin yaptığı gibi sizlerinde bizlere destek olacağına inanıyoruz. Hatta bu müdürler içinde Fatih Çelikel ile uyumlu ve koordineli çalışarak başarılı çalışmalara imza attık.

Sakarya ASKF olarak Bizlerde, sizden öncekilere verdiğimiz desteği vereceğiz. Bu şehir başarılı çalışmalarımızın karşılığında kalıcı eserler yapmanızı bekliyoruz. Sporun içinden gelmeniz bizler son derece mutlu etti” tekrar başarılar dilerim dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir