TAMAM, TAMAM HEMDE TAS TAMAM. . !

TAMAM, TAMAM HEMDE TAS TAMAM. . !
Türkiye ağaç işleri federasyonu yönetim kurulu üyesi,Akyazı ağaç işleri odası Başkanı Birol Yılmaz,oda küçük esnafının ekonomik kalkınması için başlattığı süreç tamamlandı.
TAİF yönetim kurulu üyesi,Akyazı ağaç iş.oda,Bşk Birol Yılmaz Orman genel müdürlüğünde,satış ve pazarlama daire Başkan vekili ile buluştu.
ANKARA Orman genel müdürlüğünde gerçekleşen görüşmede,Pazarlama daire Başkan yardımcısı Reşat Benli,Yılmazı can kulağı ile dinledi.
Devlet olarak üretime önem veriyoruz,üreten esnafımızın her üretimi dış talebi azaltıyor,bizler üreten esnafımıza arka olacağız,dış dünyaya döviz akışını küçük esnafımızın üretimi sayesinde dur diyeceğiz diyerek,Yılmaz,a küçük esnafa 80m3 ucuz mamul desteği vereceğiz dedi.
Akyazı orman işletme müdürlüğüne esnafların müracatı yapılsın,gerekirse ben telefon görüşmesi yaparım sözleri,Birol Yılmaz tahsis işini tamamladı,hemde tas tamam işlem tamamlandı.
Türkiye ağaç işleri federasyonu yönetim kurulu üyesi,Akyazı ağaç işleri oda Başkanı Birol Yılmaz küçük üretici esnafımız odamıza gelsin müracaatları tamamlayalım,esnafım atölyesine âğacı indirsin dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir