BOMBA’NIN PİMİ ÇEKİLDİ.


AKYAZISESI.COM,
YAZARI
İBRAHİM ERDEM KARABULUT.

Erdoğan’ı devirmek için akla zarar algılar yaratılmaya başlandı.
Urfa’da Suriyeli’lerin bindiği araçlara halkın tepki vererek araçları tekmelemesi, Kadın cinayetleri, Konya’da görevi başında öldürülen Dr. için Türk Tabipler birliğinin neredeyse Türkiye genelinde iş bırakma eylemlerini başlatması, kanlı önlüklerin hastaneye bırakılması sol medya ve sosyal medya hesaplarında adeta binlerce kez üst, üste paylaşılarak yapılan algı operasyonu hedefine ulaştı.

Kararlı bir şekilde Erdoğan’ı devirmek için adeta hazırlıklar tamamlanmış bir şekilde algı operasyonları Batıdan, Doğuya, Güneyden, Kuzeye kadar neredeyse irili ufaklı her ilde devreye sokuldu.

Silah taşıma yetkisine sahip olan ve bir hastane güvenlik görevlisi olan güvenlikçinin silahla öldürdüğü Dr.Ekrem Karakaya için başsağlığı mesajı bile dilemeden konuştukları ilk şey “silahla nasıl hastaneye girdi” oldu.

Silah taşıma yetkisi olan güvenlik görevlisinin hastaneye nasıl silahla girdi diyecek kadar abesle iştigal yorumlar bile karşılık buldu.

Pençe operasyonunda şehit olan Mehmetçiklerimiz için “çocuklarımız boş yere ölüyor” ifadelerini dahi alçakça kullananlar İstanbul, Ankara gibi illerimizin göbeğinde patlatılan bombalarla ölen, öldürülen sivil vatandaşlarımız için dahi bu kadar yaygara koparmamışlardı.

Bürosunda öldürülen Avukat Servet Bakırtaş’ın cezaevinden çıkan bir
mahkum tarafından öldürülmesinin tek suçlusu olarak neredeyse “Cumhurbaşkanı Erdoğan’dır, Erdoğan’ın derhal yargılanması gerekir” diyecek kadar alçaklaşan yorumların Erdoğan’ı devirme planı için harekete geçildiğini açık bir şekilde gösterdiğini ortaya koymaktadır.

Erdoğan’ı devirecekler.
Bunun için binlerce “Thomas Edward Lawrence” faaliyete geçmiş durumda.
Sözde kendi ülkesinde huzur aradığını ifade eden bu dışarıdan ve içeriden beslenen Lawrence’ler işlerini ustaca yapmaya başladılar.

Erdoğan’ın devirecekler.
Nato zirvesinde 8 Milyonluk nüfusu olan İsveç ve 5 milyonluk nüfusa sahip Finlandiya’nın korkudan girmek istedikleri Nato üyeliği için “PKK-YPG- FETÖ desteği çekilirse yeşil ışık yakarız” şeklindeki mutabakatı dünya ayakta alkışlayıp Türkiye’nin başarısı derken, Türkiye’de bulunan kime, neye hizmet ettiği belli olmayan gruplar tarafından sanki ülke PKK,YPG gibi terör örgütlerine verilmiş gibi bir bardak su’da kıyametleri koparma çabaları gösteriyor-ki bombanın pimi çekilmiştir.

Dünyayı kasıp kavuran ekonomik krizin sorumlusunun neredeyse Erdoğan olduğunu söyleyerek muhalefet edildiğini, bu krizin derinleşmesi için ülkedeki stok baroncuların oyununu, planını destekleyen açıklamalar ile birlikte halkın evlerinde gıda yığınağı yapması için yapılan açıklamalar ise Erdoğan hükümetini devirmek için yapılan çalışmaların her alanda harekete geçirildiğini göstermektedir.

Erdoğan’ı devirecekler.
Nüfusu sadece İstanbul ilimizin yarısı olan Yunanistan denen ülkenin Ülkemizi işgal edeceği, Adalara el koyduğu, Ege ve Akdenizde hakimiyeti ele geçirdiği haberlerini sürekli kamuoyuna aktaranlar Yunanistan ordu personeline eş değer personelin sadece İstanbul ilimizde özel güvenlik personeli sayısına eş değer olduğunu dahi bilmeyecek kadar bilgi fakiri olduklarını ülke halkı bilmektedir.

Ülkemiz bu ve benzeri provokasyonlara gelmeyecektir.
Türk milleti daha önceleri yaşadığı Kürt-Türk, Alevi Sünni, Sağ- Sol, Türk- Ermeni gibi ülkeyi karıştırmaya yönelik çalışmalardan aldığı dersi unutmayarak bu eylem ve söylemlere kanmayacağı artık bilinmelidir.

Tıpkı hain kalkışmanın yaşandığı dönemde bütün ülkenin tek vücut olduğu gibi.
Türk milletinin yaşadığı bu çeşitli oyunlardan dolayı feraseti yüksek sağduyusu ve özgüveni artmış bir millet olarak ne halkın provoke edilerek ekonomik kriz nedeniyle yağmalama gibi provakatif eylemlere çekilmesi, ne-de ABD başkanı Joe Biden’in dünyanın gözünün içine baka baka” Ben Erdoğan’ı devireceğim… Fakat bunu savaşla değil, ekonomik baskılar ve ülkede Erdoğan’a karşı hareket içerisinde olan muhalifleri destekleyerek yapacağım” ifadesini asla unutmayacak bir Türk milletinin varlığını unutmamalıdır.

Erdoğan’ın dediği gibi Türk milletini bir daha oyuna getiremeyeceksinizgetiremeyeceksiniz.
“Türk milletine diz çöktüremeyeceksiniz.”
Yenileceksiniz, Yenileceksiniz, yenileceksiniz.

Kalın sağlıcakla.

İbrahim erdem Karabulut.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir