HÜSEYİN TAKLACI MASAYA OTURDU,KÜÇÜK ESNAF KAZANDI.

HÜSEYİN TAKLACI MASAYA OTURDU,KÜÇÜK ESNAF KAZANDI.

Türkiye ağaç işleri federasyonu Başkanı Hüseyin Taklacı ve yönetimi,KÜÇÜK ağaç işleri ile iştigal eden,el emekçi esnafın desteklenmesi,projesini,dilekçeyle,orman genel müdür yardımcısı Kenan Akduman’a elden teslim etti.
Akyazı ağaç işleri odası Başkanı ve(TAİF) yönetim kurulu üyesi Birol Yılmazın talebi olan küçük zanaatkar esnafın desteklenmesi için,tahsis ve dikili ağaç destek projesi,Türkiye ağaç işleri federasyonu Başkanı Hüseyin Taklacı tarafından,federasyon talebi olarak gündeme getirilmesi,Taklacı’nın madde madde talebi iletmesi,genel müdür yardımcısı tarafından ilgiyle dinlendi.
Akyazı ağaç işleri odası Başkanı(TAİF) yönetim kurulu Birol Yılmaz,’ın küçük işletmelerin desteğinin önemine değinerek,Akyazı ürünü baston ve diğer ağaç gereçleri taktimi toplantının en önemli anlarının yaşanmasına vesile olurken,yapılan destek talebinin gerekçesininde ortaya çıkmasına vesile oldu.
Birol Yılmazın güzel ve yerinde sunumu sonrası,Orman genel müdür yardımcısı,küçük esnafa sahip çıkacağız sözlerini sarfetmesine neden oldu.
Çekilen resimler gülen yüzler olarak görülürken,hatıra albümünde yerini alan foto karesi oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir