SAKARYA’DAN 20 FİRMAYLA EXPO FUARINDA OLACAK.

Türkiye ve bölgenin en önemli karma ticaret fuarlarından olan MÜSİAD EXPO, 2-5 Kasım tarihlerinde 19’uncu kez kapılarını açıyor. TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek fuara 124 ülkeden 100 binin üzerinde ziyaretçi ve katılımcı bekleniyor.

Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) tarafından iki yılda bir düzenlenen MÜSİAD EXPO Karma Ticaret Fuarı, bu yıl 2-5 Kasım tarihlerinde TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezinde kapılarını açacak. 19’uncu kez düzenlenecek etkinlikte, 124 ülkeden 100 binin üzerinde ziyaretçi ve katılımcı ağırlanması ön görülürken, fuara gelecek nitelikli alım heyetleri girişimci, yatırımcı ve sanayici iş insanları ile bir araya gelecek. MÜSİAD Sakarya Fuara bu yıl 20 Firması ve toplamda 1029 m2 alan kullanarak katılım sağlayacak. Bu bağlamda, Fuara katılacak üyeleriyle bir araya gelerek istişare ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.

MÜSİAD Sakarya Şubesinde gerçekleştirilen toplantıda, Başkan İsmail Filizfidanoğlu şu sözleri kaydetti; ‘’1993’ten beri düzenlediğimiz fuarda bu yıl 25 bin metrekarelik alanda, 124 ülkeden 100 binden fazla ziyaretçi ve katılımcı ağırlayacağız. Bizler MÜSİAD Sakarya olarak 2020’de gerçekleştirilen 18.MÜSİAD Expo fuarına 11 firmayla toplam 663 m2 alanla katılım sağladık. Bu yılki fuara kendi hedefimiz olan 1000 m2’i aşarak 20 firma toplamda 1029 m2 alanla katılım sağlayacağız. Avrupa’dan, Asya’dan Afrika’dan ve MENA bölgesinden çok ciddi katılım var. Azerbaycan, Rusya, Katar, Suudi Arabistan, Fas, Endonezya, Nijerya, Pakistan, İran, Cezayir gibi ülkeler başta olmak üzere çok sayıda ülkeden nitelikli alım heyeti küresel ticaretin merkezi MÜSİAD EXPO’da yerini alacak. MÜSİAD EXPO’da kapsamlı ve derinlemesine bir araştırma yaparak firma ve ürün bazlı alım heyetlerini ülkemize davet ettik. 24 farklı sektörden katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirecek B2B görüşmelerin olumlu sonuçlar doğuracağını ön görüyoruz. Küresel ve bölgesel ticarete yön verecek bu büyük buluşma için heyecanlıyız. Şimdiden fuarımızın tüm katılımcılar adına hayırlı olmasını temenni ederim.’’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir