AYDIN YILMAZER MUTLU.

Sapanca eski Belediye Başkanı, Yeni Dünya Vakfı Sakarya Şube Başkan Yardımcısı ve SUBÜ Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Turizm Fakültesi Rekreasyon Yönetimi Bölüm Başkanı Prof. Aydın Yılmazer’in kızı Avukat Büşra Yılmazer’in bürosu düzenlenen törenle açıldı.

Avukat Büşra Yılmazer’in bürosunun açılış törenine; AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, AK Parti Sapanca İlçe Başkanı Yunus Gümüşel, Adapazarı Belediyesi Başkanı Mutlu Işıksu, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Sakarya Barosu Başkanı İlknur Ebiz Yıldız, Erenler Belediyesi eski Başkanı Cavit Öztürk, Kırkpınar Belediyesi eski Başkanı Niyazi Bağdat ve Sapancalı iş insanları, bazı STK Başkanları katıldı.

Sakarya Barosu Başkanı Av. İlknur Ebiz Yıldız, kurdele merasimi ardından Avukat Büşra Yılmazer’i tebrik ederek; “Genç Avukatlarımızdan Büşra Yılmazer’in Avukatlık Bürosunu açtık. Baro Başkanı olarak kendisini kutluyorum. Meslek hayatında başlarılar ve bol kazançlar diliyorum” diyerek üzerinde Sakarya Barosu ismi ve amblemi olan bir çini tabak hediye takdim etti.

Çok sayıda davetlinin yer aldığı açılış töreninde, Sapanca eski Belediye Başkanı, Yeni Dünya Vakfı Sakarya Şube Başkan Yardımcısı ve SUBÜ Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Turizm Fakültesi Rekreasyon Yönetimi Bölüm Başkanı Prof. Aydın Yılmazer konuklarla tek tek ilgilendi. Açılış töreni ikram ile sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir