AKYAZI AK PARTİ ALEV,ALEV . .

AKYAZI AK PARTİ ALEV,ALEV . .

2024’DE MART AYI YEREL SEÇMLERINDE,KOZLARINI PAYLAŞACAK OLAN ADAY ADAYLARI,AKYAZI GUNDEMİNİ RESMEN ALEV TOPUNA DÖNDÜRDÜ.
Sakarya ilinin siyasetine her daim damgasını vurmuş olan ,büyük ilçe Akyazı,yaşanacak yerel seçimlerde yine kendinden en çok bahsettiren ilçe.
Akyazı Ak Parti Belediye Başkan aday adayı isimleri, halk gündemindeki taninırlığa göre,aday adaylarının destekçileri,onların kulis çalışmaları,Sakarya’nın en siyaseti hareketli ilçesi ,Akyazı dedirtmeye yetti.
Akyazı Ak Parti ve MHP ititfakı kesin gibi duyumlar yayılması,gözlerin Ak Parti aday adaylarına çevrilmesine vesile oldu.
Akyazı Ak Parti Belediye Başkan aday adaylığın da isimleri geçen,Akyazı gündemini alev topuna çevrilmesine vesile olan aday adayları kimler.
Bilal Soykan,halihazırdadi belediye Başkanı.(hakkında seçmenler bilgi sahibi)
Abdullah Yıldırım(Ankara büyük şehir Belediyesinde bir dönem daire başkanlığı yaptı,hâli hazır da ,Sakarya Büyük Belediyesinde daire Başkanlığı görevini yürütmekte,bu yönüyle belediyecilik bilgisi yüksek diye dillendirilmekte)
Mustafa Karahasan,Akyazı da tanınan mimar ve müteahit,halihazır da Akyazı Belediye meclis üyesi,onun bu durumu belediyeciliğe yabancı değil diye düşünülmekte)
Osman Karaoğlan( Ak Parti eski ilçe Başkanı,onun hakkında da Akyazı ‘lı seçmen bilgi sahibi.
Bu isimlerin aday adaylığı kesin gibi görülmekte,ismi belediye başkan aday adaylığında geçen bu şahsiyetler hamlelere
başladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir